Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Noszenie repliki


Recommended Posts

Witam,nie mam jak zakupić teraz pokrowca na RK-10.Na strzelanki chodzimy prawie zawsze całą grupą niektórzy z nas nawet noszą kulki w rękach a na tereny na których się strzelamy jest od mojego domu na jeden jakieś 200 metrów a na drugi może 350-400.Miejscowość jest mała no ale trzeba przejść obok komisariatu.Czy gdyby zainteresowali się nami policjanci to nam coś grozi czy wystarczy zademonstrowanie że są to repliki ASG? No i ewentualnie jak ktoś zgłosi że mamy "broń" to nam coś grozi? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy opłaca się iść na komisariat no bo ostatnio chłopaki z naszej grupy znaleźli naboje do kbks-a i maski p-gaz,no i jak to chłopaki w wieku 12-14 lat wzięli to wszystko do domu.Na drugi dzień pochwalili się kolegom w szkole no i w końcu ktoś nakablował no i tylko ich przesłuchali no i zabrali znalezisko.

 

No ale mimo wszystko dziękuję no i chyba wybierzemy się na komisariat,no ale tak z replikami tam wejdziemy?

Link to post
Share on other sites

No ale mimo wszystko dziękuję no i chyba wybierzemy się na komisariat, no ale tak z replikami tam wejdziemy?

 

:sciana:

 

A nie możecie zostawić replik w domach i wtedy iść na komisariat uprzedzić Policję, że bawicie się w okolicy w Airsoft? Przychodzenie z replikami na komisariat to raczej średni pomysł... Może jeszcze w arafatkach tam wbijecie i zaczniecie krzyczeć "Allahu akbar!"?

 

Zamiast paradować z replikami na wierzchu obłóżcie je chociaż bluzami albo włóżcie do plecaka/torby/pokrowca na wędkę czy narty.

 

PS: Gratuluję Twoim kolegom zabrania do domu znalezionych naboi i pochwalenia się tym w szkole.

 

:icon_exclaim: Za posiadanie nielegalnej amunicji grozi do 8 lat więzienia :icon_exclaim:

Link to post
Share on other sites

Teraz to troszkę lipa jeśli tamci wylądowali na policji. Wątpię żeby teraz policja nie zainteresowała się tym co robicie. I co do tego co grozi za posiadanie nielegalnej amunicji...8 lat to nic w porównaniu z tym co te dzieciaki mogły przez przypadek nią narobić.

Edited by RadPod
Link to post
Share on other sites

Noszenie replik asg na wierzchu to przejaw głupoty i buractwa. Jak was nie stać na dedykowane pokrowce to zawsze możecie owinąć repliki arafatkami, chustami, samemu wykonać pokrowiec z nogawki od spodni, albo kupić pokrowiec na wędki. Stać Cię by wybulić 500zł na replikę, żałujesz 10zł na najprostszy pokrowiec? Aż strach zapytać jakiej ochrony oczu używacie.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to pytanie na forum i wasze pomysły (zabranie amunicji, wejście z replikami na komisariat) świadczy bo braku jakiegokolwiek pomyślunku. Macie 12-14 lat, wioska jest mała więc zakładam, że i tak się wszyscy znają.

Kupić pokrowiec to najmniejszy problem, ale w miejscach gdzie wszyscy się znają, nie jest to problem porozmawiać z sąsiadami i z policjantami i nikt by wam wtedy problemów nie robił jak byście szli nawet z nimi na wierzchu, bo przecież wszyscy się znają,

choć to i tak jest głupota i niepotrzebne zamieszanie. Kupcie pokrowce a na komisariat i tak się przejdźcie i wyjaśnijcie co i jak.

Ale czytając twoje wypociny chyba najlepszą radą dla was będzie, odstawić repliki na 2-3 lata i poczekać aż zmądrzejecie,

bo takim postępowaniem daleko nie zajedziecie.

Link to post
Share on other sites

No to ja się pytam czy brać repliki na komisariat czy nie,nie mówiłem że je tam bierzemy.

 

Noszenie replik asg na wierzchu to przejaw głupoty i buractwa. Jak was nie stać na dedykowane pokrowce to zawsze możecie owinąć repliki arafatkami, chustami, samemu wykonać pokrowiec z nogawki od spodni, albo kupić pokrowiec na wędki. Stać Cię by wybulić 500zł na replikę, żałujesz 10zł na najprostszy pokrowiec? Aż strach zapytać jakiej ochrony oczu używacie.

Ja mam okulary Zekler (około 50 zł) a oni mają Stihl te od kosiarki.
Link to post
Share on other sites

No dobra tamto pytanie było bez sensu trochę,no ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedzi.A orientuje się ktoś jakie magi będą pasować do RK-10?

 

Ktoś się orientuje. Zacznij korzystać z innych działów (tzn. zapoznaj się z szukajką). Kolejne Twoje tematy w tym dziale będą zamykane. 1 użytkownik - 1 temat.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...