Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, ostatnio przykuła moją uwagę bądź co bądź dość tania M4 i chciałbym zaczerpnąć z źródła wiedzy tego wspaniałego forum, ponieważ jestem totalnie zielony. Jestem zainteresowany tylko i wyłącznie tanimi replikami z rodziny emek. Wolałbym nie otrzymywać rad typu ,,dołóż trochę i masz Specnę." ponieważ chcę się dowiedzieć czy można dorwać tanią i w miarę dobrą emkę pod tuning.

Wiem że znajduje się na tym forum milion tematów traktujących o tanich emkach ale nie odpowiedziały one na wszystkie moje pytania i mam nadzieję że znajdę odpowiedzi na własnym temacie.

Tutaj link do owej repliki: http://gunfire.pl/product-pol-1152202029-Replika-karabinka-PR303-Kompetitor.html

Link to post
Share on other sites

A czego nie rozumiesz, skoro polecili Ci dołożenie do specny? Jak chcesz to kup sobie tanią emkę a potem płacz że brzydka, że nie działa, że tuningować się nie da (albo drogo). I pluj sobie w brodę, ile pieniędzy wydałeś. Odpowiadając na twoje pytanie nie da się dorwać taniej i dobrej emki pod tuning. Deal with it.

Link to post
Share on other sites

Dobrze ale wyrażam swoją opinię że dla mnie AK są lepsze a któż może wiedzieć czy założyciel tematu nie zmieni myślenia i nie kupi czegoś innego ? Proponuję tylko inne opcje ze względu na to że nie chciał słyszeć rad żeby dozbierał do Specny ;)

Link to post
Share on other sites

@RadPod

W zdaniu, które zacytowałem, nie wyrażasz swojej opinii tylko stwierdzasz arbitralnie, że AK jest lepsze bo ma najprostszą konstrukcję, co - tym razem moim zdaniem - nie jest prawdą.

Więc albo wyrażasz swoją opinię - wtedy to zaznacz, albo publikujesz prawdy objawione, które - moim zdaniem - są co najmniej dyskusyjne.

Repliki AK (i pokrewne) mają swoje wady i zalety w stosunku do replik M4 (i pokrewnych), ale - moim zdaniem (wiem, powtarzam się :icon_smile: ) - nie są ani radykalnie lepsze, ani gorsze. Jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki.

Edited by GuloGulo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...