Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 (JG1538) TAN


Recommended Posts

Witam planuje kupić sobie pierwszą replikę jednak przed zakupem chciałbym się poradzić ludzi bardziej obeznanych w airsoft czy replika JG1538 jest odpowiednia . Znajomy mówił coś o tym że między gearboxem a lufą jest przerwa która pogarsza osiągi jednak informacje te były o starszych modelach liczę na porady

Dziękuję i Pozdrawia.

Link to post
Share on other sites

Sam posiadałem na początku G36c od JG i złego słowa nie powiem na to . Stwierdzenie " pogarsza osiągi " nie wiem czy jest trafne , G36 samo z siebie jest bronią nie długą i jej przeznaczenie chyba bardziej do CQB pasuje bądź terenów mieszanych. Ja w swojej miałem regulacje FPS której nie używałem i mając 360FPS w giecie jakoś nie ustępowałem innym podczas rozgrywek w lasach :icon_smile: , a już ktoś mądry na forum pisał ze zasięg repliki nie zależy Tylko od FPS :icon_razz: . Tak wiec jeśli chodzi o moc to będzie miała wystarczająco na początek :)

Edited by hubi162
Link to post
Share on other sites

FPS to nie wyznacznik zasięgu czy celności. Ponadto mogą odbiegać od tego co jest napisane w sklepie. Długość lufy ma marginalne znaczenie, dłuższa nic nie daje. Luneta w chwycie jest marnej jakości, ale coś tam nią ugrasz. Zawsze masz możliwość wymiany chwytu na tego z wersji C bądź założenie kolimatora na szynę. Ładnie tu będzie prezentował się Docter. G36 to sprawdzona i polecana konstrukcja. Bierz śmiało.

Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Żeby nie tworzyć nowego tematu, podłącze się do tego.

 

Sam od jakiegoś czasu szukam dla siebie pierwszej repliki i zakochałem się w tym G36. Prawdopodobnie to właśnie na niego będę zbierać pieniążki.

 

Pytanie brzmi: co radzilibyście wymienić w pierwszej kolejności w celu polepszenia osiągów i trwałości konstrukcji?

Link to post
Share on other sites

Cześć!

 

Żeby nie tworzyć nowego tematu, podłącze się do tego.

 

Sam od jakiegoś czasu szukam dla siebie pierwszej repliki i zakochałem się w tym G36. Prawdopodobnie to właśnie na niego będę zbierać pieniążki.

 

Pytanie brzmi: co radzilibyście wymienić w pierwszej kolejności w celu polepszenia osiągów i trwałości konstrukcji?

Z body raczej nic nie zrobisz bo nie wiem czy w ogóle istnieje metalowe body do giety :< , ja osobiście na starcie polecam wymienić Gumke Hop Up , bo ta stockowa to istna loteria jeden chinczyk dobrze kreci a drugi to jak chuu... o ścianę trzasnąć . Jeśli chodzi o mnie zakończył bym tuning w tym miejscu bo ja Giete traktowałem jako replika na start a nie jak replika na 4Ever :). Wymienić można tez lufke , komore hopa , baterie możesz kupic lipola jakiegoś :)
Link to post
Share on other sites

Gumka HU, bateria lipo i odpowiednia ładowarka. Więcej nie trzeba :icon_wink:

dodając załącznik do wypowiedzi kolegi dodam ze podczas wyboru lipo celuj w takiego o napięciu 7,4 nie więcej bo przy stokowych kablach możesz narobić sobie dużo szkód podczas bezmyślnego użytkowania przy dużych napięciach typu 11.1? czy ile ona tam ma :). ładowarka godna polecenia np. I-max B6 :)
Link to post
Share on other sites

celuj w takiego o napięciu 7,4 nie więcej bo przy stokowych kablach możesz narobić sobie dużo szkód podczas bezmyślnego użytkowania przy dużych napięciach typu 11.1? czy ile ona tam ma :icon_smile:.

a ja głupi 'przy stockowych klablach' używam 11.1... Niezłego bigosu pewnie sobie narobiłem.

napisałem ze przy bezmyślnym używaniu :icon_smile: a pisząc szkody miałem na myśli popalone styki

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...