Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gear box a zębatki


Recommended Posts

Rozumiem, że pękł Ci szkielet? Najlepiej kup tej samej firmy, na tych samych łożyskach. Inne jak najbardziej powinny pasować, aczkolwiek nie zawszę bez małych przeróbek ;-)

Jakbyś chciał to ja mam na sprzedaż elemmenta z łożyskami kulkowymi i płytką selektora ognia ale to już PW ;-)

Ogółem sprawa jest taka, że jeśli kupisz szkielet z miejscem na łożyska 8mm to po prostu musisz kupić łożyska i tyle ;-) Aczkolwiek tak jak mówię, czasami trzeba coś podpiłować itp ;-)

Link to post
Share on other sites

Pękł Ci szkielet firmy X? Kup ten sam szkielet firmy X, ten na pewno nie pęknie! Poważnie, albo daj słabszą sprężynę, albo sorbo, albo zmień części.Albo lepszy szkielet. Co do wielkości łożysk, to najczęściej są w zestawie.Jednak i tak trzeba to spodkładkować. Daj to komuś kto się na tym zna.

Link to post
Share on other sites

Pękł Ci szkielet firmy X? Kup ten sam szkielet firmy X, ten na pewno nie pęknie! Poważnie, albo daj słabszą sprężynę, albo sorbo, albo zmień części.Albo lepszy szkielet. Co do wielkości łożysk, to najczęściej są w zestawie.Jednak i tak trzeba to spodkładkować. Daj to komuś kto się na tym zna.

 

Buahaha :hahaha:Weź przeczytaj to co napisałeś :teeth:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...