Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

" Snajperka " Do 600 zł


Recommended Posts

Witam, chciałbym kupić sobie pierwszą replikę ASG, po długim namyśle, wyszło mi, że snajperka to najrozsądniejszy pomysł, ze względu dość niskiej ceny, wysokich osiągów bez tuningu.

 

Takie dwie znalazłem w Moich widełkach cenowych ( do 600 zł )

 

http://redberet.pl/p/64/1152228426/replika-karabinu-gfgwd-modern-karabiny-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html

 

 

 

http://redberet.pl/p/64/1152227319/replika-karabinu-well-mb11d-z-luneta-i-dwojnogiem-karabiny-repliki-sprezynowe-repliki-asg.html

 

Która z tych dwóch replik jest lepsza?

Ewentualnie czekam na Wasze propozycje ;)

Link to post
Share on other sites

Snajperka za 600zł ?? rozsądny wybór? W ogóle istnieje rozsądna snajperka do 600zł o dużych osiągach? Snajperstwo w ASG nie należy do popularnych roli, to czy sobie pograsz bądź zapadniesz w sen zimowy gdzieś w krzakach z nudów , w dużej mierze zależne jest od miejsca gdzie gracie , ogólnie nie polecam. Jak wspominał Karol snajperki w asg są niestety jednymi z najdroższych broni w ASG , nie wspomnę już ze większość snajperek ze sklepów to tylko baza pod broń końcową , w którą trzeba jeszcze sporo włożyć . Koszt eksploatacji tez nie jest tani :) w snajperkach raczej nie będziesz zadowolony strzelając kulkami 0.25g gdzie za 40-47zł masz paczkę firmowych kulek w ilości 4tys. szt. , będziesz zmuszony wymienić na cięższe kulki gdzie za budżet 40-47zl kupisz jakies 1000kulek. Kup sobie jakiegoś aega i się będziesz cieszyć z wiru akcji na polu bitwy a nie zasypiał w krzakach

Link to post
Share on other sites

Mówiąc o "wysokich osiągach" w stocku, miałem na myśli te ~500fps z opisu. I jak najbardziej mam świadomość tego, że fps-y (zwłaszcza w snajperce) to zdecydowanie nie wszystko. Ale tylko te osiągi z opisu są jakkolwiek mierzalne.

Po prostu zaciekawiła ta dwuletnia gwarancja.

 

Krzyskoxd, KodzaK ma racę - dobierz replikę do siebie i swojego stylu gry, a jeśli go nie znasz, to poznaj. Na końcu dopiero zajrzyj do portfela.

Edited by Majkhel
Link to post
Share on other sites

Mówiąc o "wysokich osiągach" w stocku, miałem na myśli te ~500fps z opisu. I jak najbardziej mam świadomość tego, że fps-y (zwłaszcza w snajperce) to zdecydowanie nie wszystko. Ale tylko te osiągi z opisu są jakkolwiek mierzalne.

Po prostu zaciekawiła ta dwuletnia gwarancja.

Sorki jeśli mój post odczytałeś jako awersje do Twojej wypowiedzi , pisałem ogólnie :P no ale popieram , 2lata gwarancji to co najmniej dziwne jak na taka replikę :)
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...