Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich

Natychmiast przeprosić za mój polski, właśnie zacząłem się uczyć jego

 

Nazywam się Władimir, jestem z Ukrainy, pracuje w Lublinie .

 

Jestem zainteresowany następującymi pytaniami:

 

1) W jaki sposób można wnieść ASG przez granicę z Ukrainą? Czy będą jakieś pytania do mnie, i jak najlepiej zrobić to "prawej"

2) Z kim mam się skontaktować (w przyszłości) na grach w Lublinie i jego okolic?

 

 

Z góry dzięki.

 

p.s. foto mojego byłego zespołu na Ukrainie, przypadkiem ktoś będzie ciekawy :icon_smile:

 

 

 

 

 

 

 

 

Hi everybody,

Excuse me for my polish, I've just started learning it.

 

My name is Vladimir, I'm from Ukriane and recently I've been working in Lublin.

 

 

Have couple of questions, if you don't mind:

1) How can I bring my AEG(ASG) from Ukraine to Poland through customs? Will I have any troubles with that? How can I do it the best way to avoid misunderstandings with customs officers and so on.

2) Whom can I contact with in Lublin and get information where can I meet local airsoft players, take part in the action etc.

 

 

Thanks in advance.

 

p.s. One can find photo of my last team in Ukraine.

 

 

IMG_2080.JPG

Edited by waterstealer
Link to post
Share on other sites

1. Jeśli chodzi o przerzucanie ASG przez granicę, to zależy od prawa na Ukrainie. Polskich celników nie będzie to interesować (prawnie), chyba że ze względu na istniejący konflikt, będą zadawać pytania. W razie czego, to zabawka na kulki generująca energię duużo poniżej 17J - w pełni legalna w Polsce.

 

2. Lubelskie forum airsoftowe - asglublin.pl

Wymaga rejestracji do przeglądania zawartości.

Link to post
Share on other sites

Wiele zależy na kogo trafisz. W tym roku przekraczałem granicę słowacko-ukraińską i przy wjeździe spotkałem się z nieprzyjemnymi pytaniami. W drugą stronę obyło się bez kłopotów. Wydaje mi się, że nie powinieneś niczego ukrywać tylko zgłosić funkcjonariuszowi, że posiadasz w pełni legalną zabawkę przypominającą broń. Pamiętaj o tym, że nie każdy wie co to asg i reakcje mogę być różne.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...