Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam,

 

Rozglądam się już trochę za repliką i w wyniku dość chaotycznego poszukiwania wybór wykrystalizował się na CM.028c. Założyem temat, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że jest to najtrafniejszy wybór lub też nie mając na uwadze poniższe parametry:

 

-cena do 500zł (chociaż za mniejszą nie będę bił) :icon_biggrin:

-strzelanie tylko w lesie

-montaż kolimatora (posiadanie szyny ew. możliwość jej domontowania).

 

Teoretycznie mógłbym więcej wydać, ale ASG jeszcze mnie nie wciągnęło na tyle, żeby bez wyrzutów sumienia wydawać większe sumy. Zależy mi na kolimatorze, ponieważ miałem okazje postrzelać się z/bez niego i zdecydowanie większą frajdę mam przy strzelaniu z kolimatorem. Czy najtańszy zdatny do czegoś to model RD30 Tasco?

Link to post
Share on other sites

Porararararararara na porararararararadniki przyjacielu ;). Wróć jak przeczytasz to pogadamy co jest potrzebne. Broń boże nie czytaj wsyzstkiego na raz bo zwariujesz lub nic nie zapamiętasz ale kieruj się do poradnika co kupić i podstaw napędów.

 

Polecam G36 gfc albo Jg, 028 cymy przejdzie ale lepsze jest od tego Rk boyia jak zależy na wykonaniu samego korpusu.

Nie kupuj też 028s bo kolba Ci odpadnie.

Link to post
Share on other sites

W takim razie może dostałem naprawdę solidny egzemplarz, gdyż moja cyma jedyne uszkodzenia ma po upadku na beton, kawałek body od dekla ukruszony i jedno z ramion osłony muszki odpadło, a reszta trzyma się i to prawie bez luzów

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Prawdopodobnie zdecyduje się na giete 608 od JG. Podobno w replice da się regulować FPS w zakresie 360-400 a na filmie z recenzją (bodajże taniemilitaria) prędość oscylowała przy 330FPS co na las wydaje mi się przymało.

 

Czy po dokręceniu regulacji na maksa wystarczy na efektywną zabawę w terenie?

Czy może od razu kupić sprężynę np. M120? Czytałem, że w modelu są stalowe zębatki XYT więc czy wytrzymają eksploatację na mocniejszej sprężynie?

 

Co jeszcze trzeba by kupić? Hop-up (przezroczysty Guarder?), baterię (chociaż ta stokowa podobno daję radę początkowo, ładowarkę?

Ten kolimator da radę: http://www.taiwangun.com/kolimatory-2/celownik-kolimatorowy-1x35-na-szyne-22mm-lub-11mm-acm?from=listing&campaign-id=19

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...