Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GFG23 vs SRT-07 vs CM 032A


Recommended Posts

Witam! W ASG siedzę od pół roku z kawałkiem. Posiadam aktualnie karabin "snajperski" Warrior-1 i "Rewolwer" GG-102. Chciałbym teraz jednak coś "porządniejszego" i mam pytanie którą z replik byście polecili ? Jestem dosyć "zielony" w sprawach technicznych ale te 3 repliki wpadły mi w oko. A więc do sedna, ktoś te repliki miał w rękach ? Którą byście polecili ? Albo jaką replikę byście polecili do 450 zł ?

PS. Zależy mi też na tym aby w przyszłości móc ewentualnie doczepić magazynek bębenkowy.

Link to post
Share on other sites

Z tych 3 wybrałbym CM032 ale o bębenku zapomnij. Do emek nie widziałem bębenka tylko boxy (co nie oznacz, że nie istnieją). Zatem jeśli ma być bębenek to zostaje tylko jedna opcja. Swoją drogą jesteś skłonny dać za magazynek niewiele mniej niż za replikę? Jeśli ten magazynek ma być tylko dla lansu to dlaczego chcesz replikę, która będzie nielansiarska.

Link to post
Share on other sites

Bębenek można sobie w sumie odpuścić, bo jak pisałem to ewentualnie. CYMA wydaje się być fajna zwłaszcza że siedzę w klimatach post-apokaliptycznych (fallout,mad max , oraz konwenty typu Old Town i Ziemie Jałowe) więc ta broń pasuje idealnie do "przeróbki" wizualnej. Z drugiej strony GFG wydaje się mieć lepsze osiągi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...