Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jak zbudować od podstaw własną broń?


Recommended Posts

Zdecydowałem się na G36C z tym że, nie moge znaleść pełno metalowej wersji. Wszedzie jakieś ABS-y, kompozyty, a chce pełnometalową, mój brat już w swojej plastikowej już mu coś pękło. Nie padnie się na ziemie z plastikową, bo się ją połamie... Wiecie gdzie dostać pełnometalowy korpus do G36C?

Link to post
Share on other sites

Hahha musisz sam wyklepać sobie korpus z blachy. Może nie masz 26 lat tylko 16 bądź 6? Nie wbiło Ci się przypadkiem o jedną cyfrę za dużo?

 

Do -Otto- nazywanie repliki/zabawki, bronią jest dla mnie głupotą. Tylko po to żeby podtrzymać klimat?

 

Chcesz bawić się prawdziwą bronią to idź do wojska. Replika ASG pozostanie tylko repliką/zabawką, a to, że ktoś sobie ubzdurał, zmianę nazewnictwa to już mnie nie interesuje.

Potem palnij coś takiego przy policji, w autobusie/pociągu itp. itp.

Link to post
Share on other sites

Nie mieszajmy różnych systemów walutowych. Tak jak między kolegami można mówić do siebie per ziomeczku, a nawet debilu, bo w danej grupie tak po prostu mówią nie oznacza, że do urzędnika państwowego też należy powiedzieć "dzień dobry, proszę ziomeczka, przyszedłem złożyć zeznania w sprawie kradzieży samochodu". Tu jednak mamy forum tematyczne i możemy sobie pozwolić na frywolność nazywania repliki bronią. Tu, na strzelankach itd., ale w miejscach publicznych trzeba umieć się inaczej zachować. Więc ja bym nie demonizował nazywania replik bronią na tym forum.

Link to post
Share on other sites

Masz rację w swoim środowisku nie ma problemu nazywać repliki bronią.

Czepiam się bardziej nazewnictwa tematu: "Jak zbudować od podstaw własną broń", wyobraźmy sobie, że jest kontrola policyjna forum, mają temat, mają wypowiedzi i wizyta o 6:00.

Przez takie sytuacje nasze hobby jest często postrzegane jako coś złego...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...