Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw dla początkującego szturmowca:)


Recommended Posts

Używki miałem 4, do tego na serwisie: 4 emki, 7 ak, 3 giety i inne repliki. Teraz policzyłem używki. 8/14 replik wymagało ingerencji wewenętrznej/zewnętrznej, bo coś było z nimi nie tak. Zawsze były to usterki, o których sprzedający nie raczył powiadomić kupującego. Być może za mało serwisowałem.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jeszcze dodam żebyś nie kupował szybkoładowarki w kształcie magazynka, jest badziewna, ciężko się ładuje, a cały 'mechanizm' jest oparty na plastiku wątpliwej jakości grubości 1mm, zaraz się złamie i do wyrzucenia, lepiej kupić te małe ładowarki na 100 -150 kulek, a jak chcesz w kształcie magazynka to chyba G&G robi lepsze, ale chyba 60zł kosztuje.

 

Generalnie, jak masz ograniczony budżet, to skup się na najważniejszych rzeczach, olej 'bajery'. Lepiej wydać więcej na replikę, okulary i buty, niż kupić kolimator czy kamizelkę, bez których i tak można się spokojnie obejść. A bajery będziesz dokupywał z czasem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...