Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 1000zł


Recommended Posts

Ale na jakiego Sopmoda? Block I? Block 1,5? Block II? Block II CQBR?! Za ten pieniądz masz do wyboru-Specnę, prawie gotowca, którą będziesz musiał doprowadzić do porządku wewnętrznie (i trzymać kciuki żeby było dobrze) albo EA, którego trzeba przerobić (front, przyrządy celownicze, etc).

Link to post
Share on other sites

Ale na jakiego Sopmoda? Block I? Block 1,5? Block II? Block II CQBR?! Za ten pieniądz masz do wyboru-Specnę, prawie gotowca, którą będziesz musiał doprowadzić do porządku wewnętrznie (i trzymać kciuki żeby było dobrze) albo EA, którego trzeba przerobić (front, przyrządy celownicze, etc).

 

Block II.

http://gunfire.pl/product-pol-1152201941-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-A07.html

Ta specna się nada? Zależałoby mi na zmianie tłumika, z tego co wynika z opisu w A07 jest zintegrowany. Byłaby jakaś możliwość wymiany?

Link to post
Share on other sites

Boisz się czegoś? Wystarczy się umówić z serwisantem w okolicy, żeby sprawdził zgodność repliki z tym co był napisane w aukcji. Niech sprzedający napisze na kartce wszystko odnośnie stanu repliki (wraz z podpisem). W ten sposób można urwać ciekawą replikę. Znajomy kupił właśnie A03 i w zestawie był:

-chwyt kąttowy

-tłumik dźwięku

-nowy tłumik płomienia

-kopia kolby magpula

-nowy chwyt pistoletowy

-5 magazynków (1 hicap, 1 mid-cap (416),2 midcapy (M4) i 1 lowcap)

 

a to za 550zł. Co było niezgodne z opisem, to brak blokady atrapy zamka i ułamany przycisk bolt catch. Ale dogadałem się ze sprzedającym i pokrył on wszelkie koszty naprawy. Sam w replice wymieniłem tłok, dałem opóźniacz popychacza i wrzuciłem do środka nowe kable wraz z mosfetem. Sprzedał ją jakiś czas temu za 950zł.

Link to post
Share on other sites

Zawsze możesz wysłać replikę, a skoro kupujesz używkę, to i tak dobrze by było sprawdzić, czy sprzedający Cię nie oszukał. Zrobiłem już kilka takich transakcji. Jeżeli nie będzie on chciał się podpisać, to od razu wiadomo, że coś jest nie tak. Jeżeli się podpisze i coś będzie nie tak, a nie będzie chciał sprawy załatwić polubownie, zawsze możesz iść na policję i zgłosić oszustwo. Po czymś takim powinien się już chcieć dogadać.

Link to post
Share on other sites

Odradzam olx. Nie masz żadnej pewności co do faktycznego stanu repliki, ani możliwości zwrotu. Najlepiej poluj na coś na komisie wmasg bo możesz łatwo sprawdzić od kogo kupujesz. Zwróć uwagę na staż na forum, posty i sprawdź czy osoba figuruje na liście zaufanych kontrahentów.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...