Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Pytanie] Używana replika


Recommended Posts

NOWEJ nie kupiłbym za cenę powyżej ~200 zł. Używki powyżej 150, od ludzi któryś się nie zna, to proszenie się o klopoty.

wnioski wyciągnij sam.

Bingo i to jest trafione spostrzeżenie. Nigdy w życiu nie kupię repliki od kogoś kogo nie znam. Sam w grudniu zbierając się po dłuższej przerwie do skompletowania siebie w sensie szpeju i replik zakupiłem okazyjnie od gościa cymę full metal m4a1 z konwersją szyn ris która nota bene bardziej wygląda teraz jak HK416 :) piękna malowana i gościu który sprzedawał sam uczestniczy w spotkaniach ale ... na dole gdzieś Polski. Zapłaciłem 400 zł. Przyszła do mnie podłączyłem batkę i ... wszystko niby ok ale niestety gb był tak zjechany że tłok zatrzymywał się w pozycji naciągniętej. Coś tam postukałem rozebrałem tłok odpuścił. Myślę jest ok. Więc zacząłem w nią inwestować prec lufa nowa komora hu nowa batka tłumik i wszystko co można było jeszcze tam na ris wpierdzielić nie wspomnę o kolimatorze ( i to nie z aledrogo za 50 zł.) Replika gotowa. Reszta szpeju doszła Chłopaki robili spotkanie zielone światło od żony :) ładowanie batek i .... właśnie podłączenie tuż przed wyjazdem na szczęście sprawdzenie czy na pewno wszystko ok no i... Niestety GB tak zjechany że głowa mała. Zaciął się na tłoku znowu naprężonym. Podłączam drugą batkę i... bumm batka spalona kable pojarane wtyki walnięte ehhhh... no ale trzeba było kombinować i na tg zakupiłem jeszcze jedną replikę tym razem nową m4 ale z kompozytu przełożyłem bebechy wszystko co się dało. Byle by gwarancja była. Koszt zamknął się bo tanio bo używka w całości jakieś 1200 zł. a za tę kasę to ja mogłem M4 zakupić nowiutką i to nie całkiem głupią, Także moim zdaniem niechaj będzie to plastic fantastic ale coś z TG lub Gunfire a nie używka. Nigdy więcej !!!!!!!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...