Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Pytanie o Cenę] MSA Sordin Type 75310


Recommended Posts

Czołem.

Mam bardzo nietypowe pytanko :)

Otóż posiadam wyżej wymienione słuchawki aktywne.

Zastanawiam się ile mogą być one warte, gdyż uzyskałem je z wymiany za HK416 Boyi z ostrymi oznaczeniami, a aktualnie potrzeba mi hajsu.

Słuchawki posiadają pękniecie na pałąku, profesjonalnie zabezpieczone trytką :)

Są w pełni sprawne, komunikacja przebiega bez żadnych zakłóceń, idealnie wyciszają huki i wybuchy ( na strzelnicy z AKM-ami testowane, wszystko działa jak trzeba ).

 

Na sklepach w WB ( w Polsce niedostępne ) chodzą za jakieś 450 funtów. Ile mogę sobie zażyczyć za używane na komisie?

Link to post
Share on other sites

Komuny już jako tako nie ma, doszedł internet, więc jeśli czegoś nie ma u nas to żadnym problemem nie jest zakup GB. Sam ostatnio ściągałem sobie Sardyny :)

Przelicz ile wyszłoby za nówki w złotówkach, weź pod uwagę to że Twoje mają wadę i wystaw. Sam za takie coś dałbym z 60-70% ceny nowych, zależnie od stopnia uszkodzenia. Zawsze warto wyjść z tą górną granicą ceny i ewentualnie z niej zejść przy braku zainteresowania, bo w drugą stronę się nie da :D

Licytacja wspomniana przez Wicioka też może być opcją, ale nie jest to mainstreamowy towar, więc może pójść zbyt tanio.

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Same słuchawki czy pełen komplet? Tu masz cenę za jaką poszedł komplet na jebaju

http://www.ebay.com/itm/military-surplus-MSA-SORDIN-HEADSET-TYPE-75310-W-EXTRAS-/111606030046?nma=true&si=afMF8s5KTBd%252FqcB5MHAKBzkQ80o%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

Jeśli same słuchawki masz to żadne 1500zł ani nawet 1000zł - prędzej koło 700zł. I to jest realna cena za wadliwy (pęknięcie) i używany towar tego typu. Ja swoje TCI Liberator 2 z poduszkami żelowymi sprzedałem za około 900zł półtora roku temu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...