Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RK-01W MEGA PROBLEM


Recommended Posts

Witam od może 2 3 tygodni posiadam replikę RK-01W firmy BOYI. Niedawno strzelając w tarcze zaciął się spust (sytuacja kiedyś się już zdarzyła :icon_mad: ) myślałem, że minie tak jak poprzednio. Jednak tak się nie stało. Odkręciłem chwyt pistoletowy w chwili naciśnięcia spustu czułem jak silnik się poruszył jednak coś go blokuje. Jeśli macie jakiś pomysł co to :icon_idea: i np. jak to naprawić to piszcie tylko proszę o w miarę szybką odpowiedź za kilka dni wysyłam ją na gwarancję :icon_cry:

Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem, przepchnięcie go baterią li-po 11.1 da efekt na chwile, ale potem dalej będzie się zacinał :icon_neutral: odkręciłem silniczek, podłączyłem baterie i silniczek działa. Wkładam go w jego miejsce, naciskam spust i dalej się coś blokuje, zębatki przy silniczku to były "suche", posmarowałem go troszkę i śmiga, ale nie wiem czy to będzie działać na dłuższą metę...

Edited by maćka.
Link to post
Share on other sites

Bardzo prawdopodobne, że to podkładkowanie. Oczywiście bywa różnie, kiedyś robiłem jednego bojca i się okazało, że się blokował bo poszło jedno z łożysk (wtedy dawali do nich kulkowe) i kulka wpadła w tryby, wyłamała ząb w środkowej zębatce i jak ta po strzale zatrzymała się tak, że wyłom stykał się z tłokową to ją blokowało. Generalnie w bojcach kiepsko jest z podkładkami i silnikami (trzeba wymieniać na coś lepszego).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...