Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początki bywają różne... Czyli pierwsze kroki w asg


Recommended Posts

Siemka od niedawna mam 16 lat dlatego postanowiłem zacząć bawić się w asg. Więc jak każdy początkujący chce kupić swoją pierwszą replikę. Nie mam co do niej wielkich wymagań byle była by ładnie wykonana z zewnątrz i mocna (w sensie by nie dupła na pierwszej strzelance). Mój budżet wynosi na samą replikę 1100zł. Najlepiej by była to Markowa replika lecz jeśli chińczyk ( w co wątpię) może być lepszy to ok. Interesują mnie właściwie wszystkie karabiny szturmowe Ar15, kałachy i najbardziej chciałbym klasyczna emkę by przerobić ją pod system moe ( zmienić chwyt przedni itd). Znalazłem na gunfire.pl replikę m4 od We za 1120zł. Z recenzji wynika że jest to mocna i dobra replika i podatna na tuning który w przyszłości na pewno zrobię. Ma być to replika do lasu więc fpsy są wystarczające. Bardzo prosiłbym o pomoc oraz doradzanie mi w tej kwestii.

Ps. Czy gdybym założył chwyt moe (przedni) zmiescilaby się tam batka?

Edited by Greg2000
Link to post
Share on other sites

Masz już jakiś mundur/osprzęt? Jeżeli chodzi o emki, to mógłbym polecić firmę Evolution Airsoft. Z Chińskich tylko Specna, jak trafisz na dobry egzemplarz, to będzie Ci długo służył. W dodatku ma system szybkiej wymiany sprężyny. Jeżeli o AK, to możesz zastanowić się nad kałaszami od Force Core, a jeżeli są w promocji, to LCT.

Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

od siebie również polecę Evo Airsoft, wersja po tuningu Zbrojowni + zmieniona gumka (przezroczysty Guarder) + kable niskooporowe kosztowała mnie 20pln drożej od wspomnianej przez Ciebie WE. Aktualnie strzela na gdzieś ok. 415-420fps, parę tysięcy przebiegu i żadnych awarii. Co do chwytu MOE - po założeniu takowego produkcji ACM za każdym razem trochę się gimnastykuję, by gładko zamontować wewnątrz dzielony stick NiMh 9,6v 1200mAh, ale da się - kwestia doboru baterii.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

LR300 to z tego co się orientuję akurat produkcja Classic Army dla Evolution Airsoft. Powyższe posty polecały ci raczej serię Lone Star, która jest wyprodukowana przez King Arms dla EA. O serii LR300 nie umiem nic powiedzieć, ale Classic Army zawsze trzymało jakis tam wyższy poziom, więc prawdopodobnie i te zrobione dla EA są ok. Ale poczekaj na więcej opinii. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tej wersji z blowback nie kupuj - w elektrykach to zbędny bajer, ot taka blaszka latająca w tę i z powrotem. A co do LR300 - jak ci sie podoba to kupuj, jakość na pewno trzyma bo to mimo wszystko EA, a co w bebechach będzie do wymiany to najwyżej stopniowo wymienisz. O WE się nie wypiowiadam, bo nie wiem, ale chyba nie są to najlepsze elektryki. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bieganie z z 8 midcapami też nie ma najmniejszego sensu bo zawsze się znajdzie ktoś kto ma ma tłustego hicapa na 1000-1200 kulek.

A jak już trafisz na przeciwnika z dużym boxem do sawa to już w ogóle.

 

Serio jakie to ma znaczenie, mam kumpli którzy grają na 12 realcapach i bawią się znakomicie. Sam dobrze bawię się na leśnych rozgrywkach jadąc na 5 magazynkach do gazówki, 40 pestek każdy.

 

Nie chce doczekać dnia gdy każdy gracz jest celowniczym RKM

Link to post
Share on other sites

... albo kiedy snajperzy będą biegać z high-capami :).

Po kilku strzelankach sam będziesz wiedział czego potrzebujesz. Niektórzy (jak ja) szanują kulki. Podczas niedzielnej nawalanki zużywam od 100 do 500 (zależy od scenariusza i sprzętu, który zabieram) a inni w połowie rozgrywki jęczą, że mieli 5000 kulek i 2 akumulatory i nic im nie zostało.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...