Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dziewczyna i airsoft :)


Recommended Posts

Sprężynowe SWD na początek polecam odpuścić. W stocku jest to tragiczna replika, da się ją ogarnąć, zmienić parę części, dopasować i wsadzić mancrafta żeby osiągnąć dobre osiągi ale to wymaga sporego doświadczenia w grzebaniu w replikach lub odesłania do serwisanta. A i tak nie wiadomo czy po wpakowaniu tyle kasy nie stwierdzisz jednak, że to nie dla ciebie.

Wiem z doświadczenia mojego i członków mojej ekipy, że snajperstwo (ale takie prawdziwe) jest w większości dla osób będących w temacie od długiego czasu i naprawdę czujących klimat. Znaczna większość nowych osób kupujących snajperki na start po chwili kupuje elektryka lub nawet kończą przygodę z airsoftem.

 

Kup na spokojnie kałaszka + sprzęt, po jakimś czasie zamień się z jakimś snajperem replikami na jedną rundę i zobacz jak to wygląda. Myślę, że to najlepsza droga.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Powiedz mi jaka jest różnica między stockowym świniakiem a AK z magazynkiem bębnowym ? Fps praktycznie takie same :icon_wink:

 

 

Żadna. W warunkach asg oczywiście. Kałasz z drumem oczywiście nie rozwinie tak mięśni grzbietu i rąk jak saw.

A i ceny tuningów na korzyść kałasza przemawiają.

Link to post
Share on other sites

Ak to zwykly szturmiak jakiego ma kazdy, nic szczegolnego. Świniak to juz karabin maszynowy KM, a to wspiera ducha kolegow, szybko wymienna sprezyna w 2 minuty na polu walki, box z 2000 kulek , pancerny gearbox, i mega zabawa jak przyciskascaly oddzial do ziemi. W ak sprezyne wymieni ci serwisant za oplata, w m249 robisz to sama kiedy i jak chcesz. Chcesz 400fps to masz , chcesz 550 to masz , jak ci sie podoba. Tylko jest ciezki, moj ok 8kg.

 

Moje koszty tuningu m249 to guma hop-siup i sprężyna = ok 70-80 zl a kosi ludzików ażmiło. To juz kulki kosztująmnie wiecej na impreze bo kg to minimum a bywalo i 4 kg na 6-7h imp

reze , jaki kto ma palec i ile chce miec naciec na kolbie.

Nie raz biegalem z AEG-iem SWD czy kalachem z bębnem, każdy jest inny. Ma swoje zalety i wady. Kalach i SWD są stosunkowo lekkie ok 4- 5 kg. Szybkostrzelnosc w ak mozna podkręcićale czesto leci w szybkim czasie ktoraś zębatka wiec serwis znowu wita szanownego klienta. Każdy jest fajny i zarąbisty, AEG SWD fachowo zrobiony moze miec ok 650 fps i masz zabawe na 110m + dobra optyka. I znowu ALE, jak strzelązębatki w SWD to problem w tym ze gearbox jest dedykowany i ma 4 zębatki a nie 3 jak inne gearboxy i sa one poprostu drogie , o ile są dostępne.

Edited by oseet
Link to post
Share on other sites

A ja od siebie mogę polecić PP-19 Bizona. Ta konstrukcja ma wszelkie zalety AK, a jednocześnie eliminuje wadę wielkigo banana w gnieździe magazynka, który utrudnia czołganie. Jest też czymś oryginalnym w masie AK na banglach, nie było strzelanki na, której by ktoś nie podszedł i nie pytał z zaciekawieniem co to za cudak:)

Link to post
Share on other sites

Mam od Cymy i powiem, wykonanie jest na poziomie. Może mam szczęście ale nic nie trzeszczy nic nie zgrzyta, jak znajde czas to poprzyczepiam magnesiki i wrzucę fotkę, ale stali tam trochę jest. U mnie poszedł od razu tuning[Mendi zna już bizonika, ale oczywiście to nie jest reklama:D], Promyk, sprężyna, zęby, i tłok wymieniony, bateria lipo 11,1 w stiku i śmiga jak ta lala:)

Edited by Galithar
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...