Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór M4 GBB


Recommended Posts

Witam. Jestem początkującym fanem airsoftu. Może nie tyle airsoftu co samej broni. Zawsze chciałem mieć jakąkolwiek giwerę. Z racji tego, że jestem za młody na palne egzemplarze, postanowiłem zbliżyć się jak najbardziej do oczekiwanego realizmu. Naoglądałem się na YT dosyć dużo testów i prezentacji replik. Chciałbym wybrać coś dla siebie, jednakże po prostu się na tym nie znam. :) Nie wiążę większej przyszłości z airsoftem. Żadnych strzelanek itd. Po prostu chciałbym mieć karabinek do zabawy z kolegami na wsi i właśnie dla tego uczucia trzymania prawie prawdziwej broni w rękach. :) Jestem fanem karabinków M4. Szukam czegoś taniego i za razem sprawnego. Mam nadzieję, że jak na początkującego, dosyć wyraźnie opisałem oczekiwania. Jeżeli czegokolwiek brakuje - piszcie. Dostarczę wszelkich możliwych informacji. Za ewentualną niewiedzę przepraszam :) Pozdrawiam serdecznie. ;)

Link to post
Share on other sites

A ile teraz kosztują AGMy? Bo pamiętam, że kręciły się koło 600 zł z kawałkiem.

 

Mam AGMa i powiem Ci, że trochę postrzelasz na stockowej konfiguracji, jednocześnie trzeba zacząć zbierać na lepsze części, np. receiver, bo u mnie jest już stary i zaczął pękać, równocześnie wyrobiony jest gwint, na który nakręca się barrel nut. Pękł mi bolt stop i rączka przeładowania (a to wszystko ze starości, bo replika ma już trochę lat). Odpowiedzią jest tak na prawdę kupno AGMa (jeżeli jest tani), zostawienie wszystkiego poza receiverem i skompletowanie takowego od nowa, najlepiej na korpusie i rączce przeładowania G&P. Reszta może być od SHS, AABB, 5KU i czymkolwiek, co jest stalowe.

Link to post
Share on other sites

Jest tylko jeden problem z kupieniem AGM i jego dalszym tuningowaniem/naprawą-z ekonomicznego punktu widzenia nie ma to sensu. Poluj na używane WE, czasem się trafiają w takiej cenie. Dopóki nie chcesz przerabiać WE na Co2 to masz replikę w miarę tanią w eksploatacji.

Link to post
Share on other sites

Jest tylko jeden problem z kupieniem AGM i jego dalszym tuningowaniem/naprawą-z ekonomicznego punktu widzenia nie ma to sensu. Poluj na używane WE, czasem się trafiają w takiej cenie. Dopóki nie chcesz przerabiać WE na Co2 to masz replikę w miarę tanią w eksploatacji.

 

True, tylko jak będziesz miał stalowe flaki w emce systemu magna, to ona będzie już działała bardzo długo bez problemów. Można niby kupić WOCa. Body dużo lepsze, flaki dużo lepsze, ale wszystko droższe.

Link to post
Share on other sites

Zgodzę się, że jak wstawisz stalowe flaki klasy Vipertech/Bomber/Prime to owszem, replika będzie działała bardzo dobrze i długo, bo flaki ratecha to są co najwyżej "stalowe". Zrobienie magny żeby działała długo i dobrze to nie jest tania zabawa, a i wtedy wcale nie masz 100% szansy na sukces, bo magna jest kapryśnym systemem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...