Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomysły na części customowe


Recommended Posts

Wcale mnie nie ponosi. .. kilku osobom mi znanych juz padły....

Dustokowi nie chodzi o pomysł w ogóle, bo wiemy o co Ci chodzi, tylko o to że nie ma sensu robić całej "strzykawki" z aluminium, bo:

1. drogo (a CNC to już w ogole odpada, to tak jakby robić rączkę do szczotki do kibla z mahoniu :))

2. za bardzo nawet sensu nie ma, bo pewnie chciałbyś widzieć ile kulek jest w środku (ja chciałbym)

więc proponuje (Dustok, a ja go poieram) że wystarczy aluminiowy popychacz i ew. szyjkę (tę co wchodzi o maga).

Link to post
Share on other sites

Okej więc lecimy po kolei:

-Zwalniacz magazynka do P90 możne go zrobić jeśli byłby na niego zbyt

-przerywacz do p90 mam także do zrobienia.

 

-Szybko ładowarka do kulek raczej na pewno nie będę się w to bawił, plastikowe są zbyt tanie

 

Kiedy można liczyć na ukończony magwell, selektor ognia i śrubę łożyskowaną selektora do AK? I w jakiej to byłoby cenie?

magwell-jak na razie jeszcze nie powstał projekt, zastanawiam się and montażem (czy 4 dziurki w body gwintowane czy może bez inwazyjnie na ścisk)

Co do reszty łap linka: https://picasaweb.google.com/114120437196165869681/Projekty

Oceń co myślisz podziel się chętnie wprowadzę zmiany w kształcie. 3 dziurki są po to by wybrać gdzie jest ten "cycek" w jakiej pozycji mamy safe lub singiel (częste problemy w ak z tym są to powinno pomóc)

Co do cen nie chciał bym tutaj ich "rzucać" ale naprawdę drogo nie będzie ;)

 

Jestem ciekaw, jaka by była cena za barrel nut do M4 :icon_wink: Z przodu miałby wyglądać jak ten po lewej:

Licz koło 80-90zł

 

Oglądałeś http://www.alphaops.com/product_info.php/alphaopsar15m4barrelnutmilspec-p-284

 

Łuski do maruzena m1100/m870 mam pewien pomysł,z wykorzystaniem podkładek pod śruby,reszta łuski byłaby wykonana z jednego kawałka(walca) z tworzywa.Jakby były tanie wziąłbym z 50 sztuk na próbę

 

Musiał bym dostać jedną do narysowania jeśli byś brał 50sztuk mogę Ci to zrobić. Jaka cena to dla Ciebie "tanio"

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o kształt selektora, to raczej nic bym w nim nie zmieniał. I tak fajnie wygląda. Chociaż jedyne, co bym zmienił, to zmniejszył to ów zaokrąglenie, końca selektora, to gdzie wchodzi śruba. Wydaje się duże i możliwe, że mogłoby nie pasować jak trzeba. No chyba, że to wzięty wymiar z oryginalnego selektora, to nie mam zastrzeżeń.

Od siebie mógłbym jeszcze doradzić zrobienie do kałacha nowego spustu. Nie taki, jaki jest języczek, tylko może lekko pod ukos, prosty. Na pewno ludziom, którym zależy na szybszej reakcji na spuście, by się takie coś spodobało.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jest szansa na wydrukowanie selektora ognia do MP5 dla mnie? Na cienki pin czyli standard ICS i CA. Nie musi wyglądać jak oryginał, byleby działał bo teraz nie mogę takiego dostać a stary zgubiłem ...

 

Tak na logikę, to wydrukowanie takiej jednej sztuki wraz z zaprojektowaniem jej wyjdzie raczej drożej niż kupno używki/ściągnięcie nówki...

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...