Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Chciałem się zapytać czy warto kupić tę oto replike:

http://zbrojownia.li...roducts_id=1513

Po obejrzeniu oferty którą sklep oferuje zdaje mi się że nic nie pozostaje tylko brać.

Znalazłem jednak taki oto filmik na YT:

I teraz właśnie mam dylemat czy jest to pojedyńczy przypadek czy "urok" tego karabinu. Może był ktoś w posiadaniu tego oto konkretnego modelu więc bardzo proszę aby podzielił się swoją opinią.

W przypadku gdy okaże się że jest to jakiś "chiński wynalazek" niewarty uwagi proszę o wysłanie jakiś ofert które spełniałyby te wymogi:

- cena 500-600 zł (chyba że będzie jakaś bardzo dobra oferta no to wtedy można doliczyć jeszcze jakieś 50/100 zł)

- moc 350+ fps

- mowa jest o samych karabinkach oczywiście więc żadnych strzelb itd.

Osobiście jeszcze patrzyłem na G36 (więc jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie to zapraszam). Dodam że jestem początkujący (tak to będzie moja pierwsza replika) więc jeżeli coś napisałem nie tak, proszę o poprawienie.

Z góry dzięki za odp. :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Sądzę, iż nie warto brać tego kałacha, gdyż wygląda on okropnie. Praktycznie sam ZnAl, dziwne drewna, jeszcze dziwniejsze oznaczenia, kolba źle osadzona etc. Zobacz na kałachy Boyi. Podobne ceny, lepsze wykonanie.

 

 

 

Cena tego APS to ~650pln. Mówisz, że ewentualnie mógłbyś dołożyć 100. To w takiej cenie, jakbyś miał jakąś okazję na AK Force Core, to warto.

 

Link to post
Share on other sites

a ja wspomnę o G36c od JG :) miałem i była to moja pierwsza replika. moim zdaniem jest solidnie wykonana , niby plastik ale wytrzymały , nie raz spadla na ziemie i cała bez pęknięć. jedyny problem jaki mnie spotkał to bezpiecznik przy użyciu stokowej baterii jarał się jak murzyn bateryjką :)

po wymianie batki na Lipo i wsadzenia bezpiecznika nowego problem przestał istnieć .

Przy wymianie repliki na M4 sprzedałem swoja Gieete czego momentami żałuje i to nie z powodu jakiś zastrzeżeń do Mki ( bo ich nie mam ) ale z samego sentymentu i poręczności w małych pomieszczeniach :)

Link to post
Share on other sites

Chciałem się jeszcze zapytać czy jest jakaś różnica techniczna między tymi dwiema replikami. Chodzi mi o np. łatwiejszy dostęp od strony technicznej do części typu bateria czy okablowanie, czy jest to już tylko kwestia wizualna i upodobań jakiego wyboru dokonam. Oto przykłady:

1. http://www.taiwangun...&campaign-id=19

2. http://www.taiwangun...&campaign-id=19

Edited by macfar
Link to post
Share on other sites

Nie, to ta sama replika.

CM.041: Składana kolba, kable idą na przód, chwyt przedni trochę powiększony z riasmi jak dla mnie dziwnie wygląda

CM.041B: kolba stała, kable idą na tył, sporo miejsca na batkę w kolbie, z dużą batka fajnie wyważona, risy mocno usztywniają konstrukcję.

 

Jak dla mnie ideałem byłaby replika z risami od wersji B i kolbą składaną (a batka jakoś na kolbie zamocowana w pokrowcu) niestety nie zdążyłem tego zrobić w swojej.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...