Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze pierwszej repliki


Recommended Posts

Siemka! :icon_biggrin:

Mam problem, z którym miał do czynienia każdy. Chcę zacząć zabawę z airsoftem, ale nie wiem od jakiej repliki. Osobiście pogrzebałem w internecie, i mam kilka, hmm "faworytów" (?), więc piszę z zapytaniem-czy warto?

Pierwsza i najtańsza opcja-AGM003-wiele dobrego się naczytałem, odrzuca mnie brak przyrządów celowniczych.

Druga-MP5 od galaxy, wersja bez kolby-w tym wypadku już nie wiem do czego mógłbym się przyczepić. Jak już mówiłem dopiero chcę zacząć, więc jestem totalnie zielony,

Ostatni kandydat-srt10 od spartacusa-nigdzie nie znalazłem żadnej rzetelnej opinii na temat tej repliki. Z tego co pisze na militaria.pl (chyba) gb metalowy, ale z tego co czytałem niektóre strony potrafią skłamać co do tego. Aktualnie na tę replikę jest promocja, kosztuje 240zł, przeceniona z 405, więc mam szczerą nadzieję, że nie jest to jakiś bullshit :3

Jeżeli znalazłoby się cokolwiek sensownego oprócz wymienionych wyżej do 300-350zł, to będę wdzięczny za podrzucenie nazwy takiej repliki :icon_smile:. A i jeszcze gdyby ktokolwiek mógł powiedzieć coś więcej o replice od spartacusa, to również prosiłbym o pomoc.

Edited by 822keicam
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mówisz o tym http://gunfire.pl/product-pol-1152204723-Replika-subkarabinka-SRT-10.html to myślę, że jest to całkiem opłacalne.

Teraz mp5 galaxy z kolbą jest o 100 zł droższe, a bez kolby o 60 zł od tego spartaca. Spartac to coś podobnego do cymy, może troszeczkę gorszy z powodu plastikowego wykonania,jednak w środku siedzi gearbox v.3, który powinien sporo znieść. Spartaca możesz wziąć, ale tylko tego na promocji. Ja raczej szukałbym czegoś z serii RK (boyi), trzeba trochę dopłacić, ale jest warto.

Link to post
Share on other sites

Ten pseudo kałach od spartaca - znajomy ze strzelanek miał. Narzekał, mówił, że to szajs i szkoda kasy na to łożyć. Osiągi miało słabe.

 

Podsumowując, nie dość, że wygląda jak kupa to jeszcze słabo strzela. Przynajmniej widziany przeze mnie egzemplarz.

Link to post
Share on other sites

Jak znajdziesz nowego spartaca za 200 to bierz. Jak nie to każda z replik, którą wymieniłeś jest dobra.

Co do celowania w agm 003 i ogólnie asg. I tak w większość będziesz celował po lufie. Dopiero na większe odległości używa się celownika (jeśli ktokolwiek to robi, ja mam świnie więc wybaczcie jak kogoś uraziłem :P)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...