Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Użytkownik na wmasg Kow@l -> http://wmasg.pl/pl/profil/show/68115

Sprawa dotyczy zakupu lufy wewnętrznej systemy 363 mm.

 

Pieniądze przelałem 12 lutego, do dziś 11 marca ani lufy ani pieniędzy.

 

Kontakt chusteczkowy lub praktycznie znikomy. Przebieg rozmowy od przelewu:

 

 

Wysłano 12 luty 2016 - 15:31

 

Teraz kupiłem samochód i mam wiele łażenia i opłat, więc póki co musiałem się wstrzymać, ale teraz zrobiłem już przelew icon_wink.gif

 

Przelew został zaksięgowany! Z rachunku: ... Na rachunek: ... Na kwotę: 80.00 PLN

 

 

Wysłano 16 luty 2016 - 14:59

Hajsy dotarły ?

Wysłano 16 luty 2016 - 20:34

Ta dzisiaj zaksięgowali na koncie - jutro wyślę lufę :icon_smile:

 

 

Wysłano 22 luty 2016 - 11:58

Podaj mnie numer nadania jak możesz icon_wink.gif

 

 

Wysłano 25 luty 2016 - 00:19

Siema jestem na feriach - wracam w piątek. Wtedy podeślę numer ok? Bo nie mam przy sobie :/ i tutaj nie mam zbytniegoddojścia do neta :/

 

 

Wysłano 25 luty 2016 - 13:57

Kwestia czy w ogóle wysłałeś tą lufkę icon_razz.gif

Wszystko co pozamawiałem i opłaciłem w tym tygodniu to poprzychodziło prócz Twojej wysyłki.

 

 

Wysłano 29 luty 2016 - 07:08

Lufki do dzisiaj nie ma. Nawet ekonomicznym by dotarło.

Dzisiaj jak nie dojdzie, to robię gównoburzę na forum wmasg.

 

Pozdrawiam Miszcz

 

 

Wysłano 02 marzec 2016 - 19:04

Siema,

Sory ale zapomniałem całkiem o Tobie - trochę się działo u mnie ostatnio. Ogólnie to dostałem zwrot paczki, bo "Adresat nie znany"

Podaj mi swój adres jeszcze raz i jutro wyślę Ci paczkę... Bo ostatnio wysyłane było na dane z przelewu

 

 

Wysłano 02 marzec 2016 - 19:20

No to dobre były dane, więc nie wiem co nie halo.

Masz szczęście, że nie chciało mi się tematu pisać na wmasg, a już przymiarkę wczoraj miałem...

 

(moje dane).

 

 

Wysłano 02 marzec 2016 - 20:46

Albo oddaj mi hajsy, bo się naczekałem, a teraz to mi nie potrzebna, jak kupię sobie może teraz promyka.

 

 

Wysłano 09 marzec 2016 - 12:32

No więc jak ? Oczy mi mydlisz a kasy ani ani lufy.

80 PLN to przeciętny zarobek na dzień roboczy, więc sprawy nie zostawię tak na sucho.

Twój czas już minął...

 

 

I to by na tyle wyszło. Nie podał numeru wcześniejszej wysyłki, ani tej następnej. Nie wiem czy gość w ogóle żyje. Gdyż ostatnio był 2 marca (doczytana wiadomość).

 

Miszcz120

Odczytano: mar 11 2016 17:13

 

Kow@l

Odczytano: mar 02 2016 19:04

 

Profil na facebooku (znaleziony przed chwilą) -> *link usunięty*

 

 

W tygodniu jak będę miał wolne to idę na policję zgłosić sprawę.

Także gość nieodpowiedzialny, ma gdzieś kupca, najważniejsze, że ma pieniądze. Nie wiem czy zaniedbał sprawę czy po prostu czysty kant...

 

 

Pozdrawiam Miszcz

Edited by -K2-
Link to post
Share on other sites

(...)Ogólnie to dostałem zwrot paczki, bo "Adresat nie znany"(...)

Sranie w banie. Prędzej uwierzę, że PAD jest Klingonem. Numer nadania i możecie gadać jak ludzie, jak nie, to znaczy, że twój kontrahent co najmniej konfabuluje jak eufemistycznie ludzie kulturalni nazywają kłamstwo pospolite.

Link to post
Share on other sites

Sranie w banie. Prędzej uwierzę, że PAD jest Klingonem. Numer nadania i możecie gadać jak ludzie, jak nie, to znaczy, że twój kontrahent co najmniej konfabuluje jak eufemistycznie ludzie kulturalni nazywają kłamstwo pospolite.

 

najpewniej facet zmyśla, choć ostatnio jest wysyp takich problemów z pocztą, aktualnie mam 3 różne przesyłki w zwrocie z powodu "decyzja o zwrocie (Nie podjęto z placówki pocztowej)", wystawionego w ten sam dzień, co próba doręczenia. Może im się coś w systemie posrało.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

jestem członkiem grupy ASPS, do której kow@l również należy. Śledzę wątek od początku, ale nie interweniowałem, gdyż znam go dobrze i nigdy takich problemów z jego udziałem nie było. Rozmawiałem z samym zainteresowanym jakiś czas temu i sądziłem, że sprawa została wyjaśniona, lecz jak teraz widzę, nie. Dziś skontaktowałem się również z jego bratem, który ma to z nim w 4 oczy wyjaśnić i mam nadzieję, że sprawa się dla poszkodowanego zakończy pomyślnie. Pozdrawiam, Hatch.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...