Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rekonstrukcja JWK Hk 416


Recommended Posts

Witam

Posiadam M4 w podstawowej konfiguracji i chciałbym przeprowadzić stylizację do jwk (z m4 zrobić 416) moje pytanie brzmi: czy przy reko na jwk muszę wymieniać body? nie chcę wymieniać kolby bo jest dla mnie nie wygodna. Prosiłbym o linki do części które muszę wymienić w miarę najtaniej nie zależy mi na oryginalnych częściach, jakieś chińczyki poproszę xD

Link to post
Share on other sites
czy przy reko na jwk muszę wymieniać body?

 

Porównaj sobie M4 z HK 416. Jak wyobrażasz sobie przerobić M4 na HK 416 bez zmiany body? Jeżeli je zostawisz, a wstawisz front RIS z HK 416 to szyny od frontu będziesz miał powyżej szyny RIS z górnego korpusu (z tego co pamiętam). Do tego gniazdo magazynka i chwyt pistoletowy wyglądają inaczej.

Poszukaj po prostu wydmuszki HK 416 :icon_wink:

 

Kolbę możesz zmienić na kopię CTR i będzie ok.

Link to post
Share on other sites

To już, wolę wydmuche xD. Tylko jeszcze jedno pytanie czy na pewno będzie działać?

 

Taki szyfr zostaw dla kolegów ze szkoły...

Tematu nie zamykam, bo może mieć potencjał (o ile nie zostanie wykolejonym czymś takim jak wyżej...)

 

OFF mówiłeś też ze trzeba wymieniać gniazdo magazynka, czy to znaczy że magi z m4 nie będą pasować?

Edited by JOT PE WOJTAS
Link to post
Share on other sites

Zmieniając korpus zmieniasz też gniazdo magazynka (jest integralną częścią dolnej części korpusu) ;).

Magazynki od M4 będą pasowały, chodzi tu głównie o wygląd (porównaj sobie gniazdo na zdjęciach dla H&K 416 i typowego karabinu AR15), to samo tyczy się chwytu pistoletowego.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...