Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie zakup szabli "na ścianę". Nie chcę wydawać tysięcy na oryginał, ale też nie chcę kupić jakiegoś szajsu z aluminium, fajnie by było, żeby miało to coś wspólnego ze stalą i nie pękło kiedy spadnie na podłogę. Na alledrogo jest tego pełno, co myślicie o tym http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6053843561&reco_id=f5643306-eab6-11e5-9811-02eeed77d04e&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16

Link to post
Share on other sites

Jeśli to m być wyłącznie na ścianę, to bierz co Ci się podoba - kupując w sklepie wysyłkowym masz kilka dni na zwrot bez podania przyczyny, najwyżej odeślesz jeśli Ci się na żywo nie spodoba. Taka szabla ma tylko wyglądać, więc nawet jeśli będzie ze stopu żelaza z ryżem ale będzie ładna, to spełni swoje zadanie.

A jeśli chcesz coś, co możesz powiesić na ścianie i np coś tym przeciąć (a myślę, że chcesz, ale nie przyznajesz się do tego głośno) to polecam Ci wyroby Wojciecha Szanka - mam od niego feder, bawiłem się kilkoma mieczami i jakąś wczesną szablą które wyszły od Niego. Rewelacyjny sprzęt. Tylko bądź przygotowany na terminy rzędu 6-10 miesięcy, jak to u dobrego rzemieślnika.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Na ścianę?? Kupujesz piankę EVA wycinasz, sklejasz, szpachlujesz, szlifujesz i na koniec dobrze malujesz i masz co tylko zechcesz a drobną kase i wyglądające jak eksponaty z muzeów warte tysiące ;) Zawsze mnie zastanawiało skoro coś ma wisieć na ścianie to po kiego ma być ciężkie i rdzewiejące? Tworzywa sztuczne rulezz !!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...