Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawisza Szary

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

 1. Jest taka gra War leaders, ale nie wiem czy umywa się do serii Total war.
 2. Grałem kiedyś w tę serię i pomimo toporności i słabej grafiki zagrałbym w nią jezcze raz. Zastanawiam się tylko gdzie można ją dostać, ponieważ płytki gdzieś się zapodziały. Czy można ją znaleźć na steamie czy jakimś innym originie ?
 3. Czy ktoś jeszcze gra w tą grę ? Chciałbym spróbować swoich sił, ale nie wiem czy warto jeśli nikt w to nie gra. tak było z grą RTCW Enemy Territory - zagrywałem się z kumplem ale po pewnym czasie wyłączyli serwery, zbyt mało osób w to grało i wsparcie siadło.
 4. Osobiście najwięcej wydałem i najwięcej frajdy przyniosła mi seria Total war. Obejmuje ona prawie wszystkie znaczące okresy historyczne, ma świetną grafikę i genialny tryb - na mapie kampanii jest system turowy, natomiast w bitwach czas rzeczywisty. Ze "strzelanek taktycznych" - Arma z kontynuacjami, Hidden and Dangerous i Operation flashpoint.
 5. Chętnie zagram w ktoregoś total wara - jeśli masz czas to w weekend jeśli łaska.Najbardziej lubię Empire i zastanawiam się jak tam się gra kampanię w multiplayerze.
 6. To mi przypomina jedną grę. Może ktoś mnie poprawi, trochę głupie skojarzenie ale cienką czerwoną linię pamiętam w Brothers in Arms :Road to Hill 3. Może to ta gra.Swoją drogą to świetny taktyczny fps z klimatem II wojny światowej.
 7. Tak i niestety nie wyszło. Okazało się, że trzeba najpierw odplamić materiał i potem do barwnika dodać soli. Sól powoduje, że barwnik głębiej wnika w tkaninę. Potem płukanie na zimno i dopiero wtedy można spokojnie używać i prać, gdy się pobrudzi.
 8. Zastanawiam się nad metodami konserwacji. Po airsoftowej imprezie, jak już umyję i wyczyszczę buty to jak to najlepiej ipregnować? Mój kumpel ma taką metodę, że bierze zwykłą pastę do butów ( w postaci mazi) rozgrzewa ją nad ogniem i później wciera w skórę. Nie jestem przekonany co do tej metody. A co wy o tym myślicie ?
 9. To chyba absolutne podstawy podstaw a w domyśle proces drukowania podany w pigułce.
 10. Zgadzam się, to dobra firma. Kolega kupował tam pałasz. Niestety Szczecin to trochę za daleko, bo też chętnie bym tam się wybrał. Nie wydaje mi się, żeby prowadzili sprzedaż wysyłkową, ale jeśli ktoś mieszka na Pomorzu, to czemu nie.
×
×
 • Create New...