Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dylemat - G194 czy P99 ? a czego Ty używasz?


Recommended Posts

Witam,

 

Od jakiegoś czasu mam problem co wybrać jeśli chodzi o broń krótką

ale aktualnie chodzą mi 2 pistolety po głowie a mianowicie

Cold i P99

http://gunfire.pl/product-pol-1152205918-Replika-pistoletu-G194.html#tabs_58676

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152192960-Pistolet-ASG-GBB-Walther-P99-Metal-CO2.html#tabs_58676

 

Chciałbym usłyszeć wasze za i przeciw odnośnie tych dwóch gnatów

Co wy myślicie o tych modelach i czego sami używacie?

Link to post
Share on other sites

Najpierw:

W jakim celu jest Ci potrzebny boczniak?

 

Potem ustal jaki masz budżet (i jak bardzo jest elastyczny).

 

Następnie jeszcze raz przemyśl, czy użyjesz kiedykolwiek broni bocznej.

 

Kolejno - przemyśl czy chcesz się na kogokolwiek stylizować i jakie typy Ci się podobają.

 

I dopiero wtedy zacznij poszukiwania. :)

Ja sam używam Coltów, bo je uwielbiam, ale 300 zł za to gunwo od Wella to jakiś kosmos. Zapłacenie za Wella więcej niż 150 zł to już strata pieniędzy, a co dopiero tyle...

Link to post
Share on other sites

Lesio mądrze prawi. Jest jeszcze jedna zasada, choć z wyjątkami. Jeżeli replika ma swój wiatrówkowy odpowiednik, to nadaje się jedynie do strzelania do puszek. Tak jest z tym Walterem. Fajnie wygląda, ale to zwyczajnie nie jest replika do ASG, tylko wiatrówka na kulki, tyle, że ma lufę i magazynek na 6mm, a nie na 4,5mm. Do airsoftu nieprzydatna, bo wali zbyt mocno, przez co nie spełnia roli boczniaka, a z bezpiecznej odległości nie da się strzelać, bo brakuje celności.

Link to post
Share on other sites

Czy użyje boczniaka na strzelance ciezko powiedziec , zalezy od sytuacji , ale chce miec w ekwipunku ;) mam pewną wizje swojego setu i chce go skompletowac ;) , z waszego info wynika ze p99 za mocny na asg i malo celny coo juz gdzies czytalem wiec odpada

 

Budżet mysle ze do 400zl/max na boczniaka boo tez nie chce bubla aa cos co wezme na strzelanke i cos czym postrzelam do puszek/butelek z kumplem na działce przy piwku i grillu zeby sprawiało przyjemnosc i bylo dobre i celne

 

Poleccie cos takiemu świeżakowi jak ja :)

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...