Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

P&J M4. Czasem strzeli, czasem plunie, a czasem suche.


Recommended Posts

Witam. Otóż mam problem ze swoją P&J M4. Od jakiegoś czasu zaczął się bubel dosłownie. Mka zazwyczaj wali pustymi strzałami, czasem plunie, czasem strzeli normalnie a czasem poleci pare kulek na raz. Dyszę mogę swobodnie wysuwać i wsuwać (nic nie odbija) lecz przy strzale normalnie pracuje. Powietrze ładnie leci. Jak została jedna kulka w komorze zauważyłem, że przy strzale odbiła się ona po prostu od gumki. Gumka czarna systema. Tak czy siak w czym może być problem? Pozdrawiam.

Edited by VVojtaz
Link to post
Share on other sites

Przekręciłem dyszę i tak jakby załapała na jakiś zaczep. Teraz wszystko ładnie odbija lecz repla nadal to samo.

 

@Edit. Chociaż jakbym wiedział co prawdopodobnie zdechło lub nawala to bym to wymienił. Lecz dysza teraz strzela jak chce. Mimo to w komorze jest nieszczelność. Tzn papierek wydmuchuje z slotu na mag.

Edited by VVojtaz
Link to post
Share on other sites
Wymienilem gume na zielona G&G, teraz wali dublety, czasem normalnie prawie w ogóle suchych. Co z robic z dubletami?

Ja tak miałem jak za ciasno chodziła nowa głowica tłoka i sprężyna nie miała siły wypchać kulki przy podkręconej hopce. Zakładając, że nie rozbierałeś GB to może ułamał się ząb czy dwa na zębatce tłoka i nie naciąga sprężyny do końca?

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Rozbierz gb i zobacz w jakim stanie jest listwa dosyłacza

Popraw gumkę, komory pj są ciasne, może nie weszła do końca

Na dublety możesz nawiercic komorę lub zmienić gumkę na np Madbull z wypustakmi na kolnierzu

Negatywny test papierka świadczy o złym osadzeniu gumki w komorze, zbyt krótkiej lub nie dopchnietej dyszy

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...