Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wyciszanie g1a galaxy


Recommended Posts

Witam, wyciszał może ktoś tą replikę? Chodzi mi o same bebechy bo tłumik jest już przerobiony i ma wkład ale mimo to replika jeszcze nie jest tak cicha jak bym chciał (62-65db co prawda mierzone telefonem ale jednak :P).

Edited by wawi08
Link to post
Share on other sites

Sprawdź z pozycji celu, strzelając nie usłyszysz dużej różnicy. Za to cel tak. Możesz spróbować przerobić Sorbopod tak żeby pasował, może w newralgicznych miejscach jakiś materiał podobny do sorbopodu, można z niego wyciąć odpowiednie wkładki absorbujące drgania. Nie wiem jak wygląda środek repliki więc trochę zgaduję.

Edited by Spirit_
Link to post
Share on other sites

Replika pełen stok jedynie tłumik wypełniłem otuliną. Sam strzał nie jest głośny, w sensie nie słychać wystrzału kuli tylko metaliczny brzdęk który jest jak dla mnie za głośny zwłaszcza, że replika nie ma dużego zasięgu i ma służyć do cichego zdejmowanie celu z niedużych odległości max 10/15m.

Link to post
Share on other sites

Ale do tłumika polecam laminat LSP albo cokolwiek co pochłania dźwięk. Sama izolacja na niewiele się zda, potrzebna inna charakterystyka materiału. Dodatkowo przegrody wycięte z tego albo plastiku i zmniejszony otwór wylotowy w tłumiku dowolnym sposobem.

Link to post
Share on other sites

Lesio

Jeżeli to jest ten 'browning baby' za ~35 zł - na Twoim miejscu darowałbym sobie grzebanie w nim. To są repliki z gatunku 'otworzysz-popsujesz', niestety.

Otworzyłem i o dziwo nie popsułem, ogólnie według w tej replice nie ma co się zepsuć. Budowa tego maleństwa jest prosta jak budowa cepa :icon_biggrin:. Jak nie wierzysz mogę Ci zaraz to udowodnić zdjęciami :icon_biggrin:

Edited by wawi08
Link to post
Share on other sites

No to masz szczęście :D choć ja na Twoim miejscu bym go olał i kupił coś:

- lepiej wykonanego

- samopowtarzalnego

 

Detonics 45 jest niewiele większy, a metalowy i na gaz; zasięg w moim egzemplarzu to mierzone 26 metrów w kartkę A4. Moja dziewczyna w swoim, w którego zainwestowała kilkadziesiąt złotych, ma zasięg celny ponad 30 metrów, no i ponad 20 kulek w magu, które można wywalić w 8 sekund, jak się szybko naciska spust :)

 

W G1 zainwestujesz swój czas, efekt może być dla Ciebie fajny, co więcej - samo dochodzenie do tego może być przyjemnością. Ale koniec końców i tak zostaniesz z wolno strzelającym springiem o niskim zasięgu :(

Link to post
Share on other sites

Co do wykonania, to g1 jest o dziwo metalowy. A co do 45tki, z tego co mi się wydaje to ma bb, co od razu go skreśla bo moim głównym zamysłem przy tej replice jest jak najcichsze oddawanie strzałów. Nie szukam boczniaka bo do tego mam mojego ukochanego glocka tylko repliki typowo larpowej ew na jakieś nocki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...