Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Mam replikę MP5 JG069 i chciałem zacząć ją tuningować. Znajomy mi powiedział, że tuning zacząć od dobre kulki/bateria/gumka/komora hop up/lufa precyzyjna. Wszystko sobie już ogarnąłem tylko mam problem z komorą hop-up, mianowicie na żadnym sklepie nie ma komór do MP5 więc mam pytanie.

Z jakimi komorami MP5 jest kompatybilne (wiecie o co chodzi czy z np. AK czy M4 itd.).

 

Z góry dzięki :icon_smile:

 

ps. Wiem że to nie tu ale jak komuś się chce to chciałbym się zapytać jaka lufa do takiej mp5-tki byłaby najlepsza (chodzi o długość i kaliber no i jakość)

Edited by hajgerable
Link to post
Share on other sites

W MP5 nie ma co zmieniać komór bo nie ma żadnych tuningowych wersji. Nikt się jeszcze nie za ich produkowanie nie wziął. Szkoda, nawet Pe dziweięćdziesiąt ma już swoją wersję Prowina, a wydawałoby się najpopularniejsze repliki zaraz po AK i ARach, nie :teeth:

Link to post
Share on other sites

Po co?

 

Po co zmieniać komorę HU? Rozumiem, jeśli na starej są jakieś poważne problemy, ale zmieniać komorę bo tuning... W dużej części przypadków kończy się to problemami, bo nagle trzeba wymieniać od nowa wszystko (guma, dysza) a na końcu i tak są problemy np. z podawaniem.

 

A jak czytam cudowne opowieści, że ktoś włożył sobie do repliki jakaś magiczną komorę i nagle ma + naście metrów zasięgu... to się tak fajnie uśmiecham.

Link to post
Share on other sites

Komory MP5 nie ma praktycznie żadnej uszczelnionej bo nie potrzeba. Jeżeli masz zdolności manualne to zrób taki MOCNY teflon fix i wciskaj to z olejkiem do komory (nie pobrudź gumki od środka) jeżeli nie to oddaj do serwisu i poproś o podwójne uszczelnienie czy whatever. Lufy Prometheus, EDGI bo PDI to moim zdaniem overkill do szturmówki/cqb. Zastanów się nad widebore od promyka, jest tańszy i przy niskim fps daje dobre efekty. Ja jestem w trakcie wymiany zwykłego promyka na widebore :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...