Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika na początek


Recommended Posts

Witam mam pewien dylemat. Otóż mam już AGM-a i mam zamiar kupić elektryka. Musi spełniać warunki

-300-450 zł

-Jestem rusofilem więc AK

-wiem że emek nie ma w tej cenie ( i tak nie lubie)

-Wykonanie zewnętrzne może być słabe

-Dobry gearbox,mało awaryjny

-Mam mundur i UVEXY atestowane

uhm... Myslalem o CM 028 co wy o nim myslicie?

PS Szanowny Administratorze nie usuwaj tego tematu wiem że było takich dużo ale chcę odpowiedź na MOJE pytanie :icon_razz:

Link to post
Share on other sites

Któryś z kałachów boyi. Dowolnie, obojętnie który akurat w promocji jest. RK-01 jest chyba za niecałe 500.

 

Szkoda hajsów na plastikowe cymy. Z resztą temat wałkowany wielokrotnie.

 

 

 

Jakby Ci się udało stówę dołożyć, to w fajnej promocji jest RK-08 na GF, w którym jest więcej stali niż w innych.

 

Link to post
Share on other sites

Któryś z kałachów boyi. Dowolnie, obojętnie który akurat w promocji jest. RK-01 jest chyba za niecałe 500.

 

Szkoda hajsów na plastikowe cymy. Z resztą temat wałkowany wielokrotnie.

 

 

 

Jakby Ci się udało stówę dołożyć, to w fajnej promocji jest RK-08 na GF, w którym jest więcej stali niż w innych.

 

OK ALE JAKI BOYI .PS CZEMU CYMA ZŁA? A jak u niej z GEARBOX słyszałęm że jest niezniszczlny po za tym cytat - seria CM.028 i CM.031 firmy CM:

Elektryczne repliki AK z metalowym gearboxem. Te repliki to już swego rodzaju Airsoftowe legendy, ponieważ są niezmiennie popularne i polecane osobom początkującym od wielu lat. Wykonanie zewnętrzne stoi na przeciętnym poziomie, głównie zastosowano tutaj tworzywo, choć jest również kilka części metalowych. Wnętrze repliki jest w pełni kompatybilne z częściami innych producentów, a sam mechanizm gearbox uchodzi za wytrzymały i dość bezawaryjny. Osiągi repliki bez problemu pozwalają na konkurowanie z innymi, stockowymi replikami elektrycznymi. A TERAZ BOYI

- seria RK firmy Boyi:

Elektryczne repliki AK. Wykonanie zewnętrzne stoi na przyzwoitym poziomie, podobnie jak wnętrze repliki. Pod względem wykonania przewyższają odpowiedniki od Cymy. Osiągi umożliwiają bezproblemową rywalizację z wieloma elektrycznymi replikami. Konstrukcja w systemie VFC jest zaletą w stosunku do dość starego systemu TM, którego używają CM.036/042

Edited by AS_AS
Link to post
Share on other sites
Otóż mam już AGM-a i mam zamiar kupić elektryka

 

Super. Tylko nie jesteś już początkującym. Dałeś radę kupić AGMa, dasz radę kupić elektryka po lekturze podpiętych tematów i wielu innych podobnych do Twoich.

 

PS Szanowny Administratorze nie usuwaj tego tematu wiem że było takich dużo ale chcę odpowiedź na MOJE pytanie :icon_razz:
Twoje pytanie nie różni się za bardzo. Mamy tutaj wielu podobnych (a nawet identycznych) wątków :F

 

Boyi vs Cyma. Odwieczne pytanie. Jeśli postanowisz skorzystać z szukajki to znajdziesz odpowiedź i wiele tematów traktujących o tym (np. tutaj lub w dziale "porównania replik").

 

Zachęcam, to forum to kopalnia wiedzy :P

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...