Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WE RAPTOR GBB - Problem bolt catch


Recommended Posts

Cześć,

 

Wczoraj przyszedł do mnie Raptor od WE, coś typu m4.

 

Wszystko działa - strzelanie super i wszystko git itd, lecz jest problem, którego nie mam zamiaru uniknąć.

Chodzi mianowicie o to, że po wystrzeleniu ostatniej kulki, albo podczas strzelanie z pustego magazynku zamek nie pozostaje w tylnym położeniu, czyli nie działa wogóle bolt catch. Od razu mówię, że w magazynku mam przełączane, żeby nie można było strzelać na sucho, czyli ten jakby ząbek wystaje z magazynka.

 

Bardzo proszę o pomoc z Waszej strony, jak by co to mogę wysłać parę zdjęć jak ktoś chce.

 

Pozdro wszystkim

Link to post
Share on other sites

Nie będę go oddawał sam sobie poradze, poza tym obejrzałem filmik i są 2 opcje.

 

1. Dać 1 podkładke 0.1mm po 2 stronach bolt catcha albo i 1 zależy.

2. Wymienić bolt catch plates z oryginalnych na TSC, które są o 1.5mm wyższe i lepiej podszlifowane.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobny problem w scarze - strzel przytrzymując dolną część bolt catcha - jeżeli zamek się zatrzyma to ten ząbek od maga wystaje za mało dla niego :) Ja generalnie zwinąłem trochę izolki i przykleiłem potem to oraz z dwa czy trzy trzy kółka wokół tego kątownika co jest podważany przez ten ząbek w bolt catchu. Patent działa, nie wiem jak z wytrzymałością, zawsze można dokleić trochę poxipolu lub czegoś mocniejszego dać od dołu, by pogrubić ten "kątownik".

Link to post
Share on other sites

Ja miałem podobny problem w scarze - strzel przytrzymując dolną część bolt catcha - jeżeli zamek się zatrzyma to ten ząbek od maga wystaje za mało dla niego :icon_smile:

 

A czy nie miałeś na myśli aby strzelając dociskał magazynek ? ;)

Link to post
Share on other sites

Dobra sam się pomęczyłem i zobaczyłem, że w magazynku jest za małe 'parcie' dla bolt catcha, w którym są 2 sprężynki, które wyglądają jak jedna. Wyjąłem jedną, złożyłem karabin z powrotem i powiem Wam - działa w 100%!!!

 

Zrobiłem test - 100 razy naciągnąłem zamek i patrzyłem czy gdzieś sie nie zablokuje, lecz wszędzie się zablokował!!!

 

POLECAM TEN SPOSÓB - działa w 100%!!!

 

//Do zamknięcia

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...