Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki strunowe/typu flash


Recommended Posts

Cześć,

 

mam pytanie o magazynki hi-cap typu strunowego (typu flash). Ktoś miał, używał? Z opisów wynika, że są o niebo lepsze od mid i high capów. Jak jest z zacinaniem się takich magazynków? Są bardziej na to podatne niż inne typy? Faktycznie działa to tak jak opisują sprzedawcy i można wypluć jedną serią cały magazynek powiedzmy 500 kulek?

 

 

Pozdrawiam,

Michał

Link to post
Share on other sites

Hicapy lespze od midów, skisłem xD Ktoś bardzo mocno chce to sprzedać...

Są takie super, że zamiast kółkiem albo kluczykiem, naciąga się je sznurkiem. #Postęp_Technologiczny

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Tak, są zdecydowanie lepsze od hicapów.

Midcapy/lowcapy to jedyne słuszne magazynki.

Używałem chińskiego flashmaga, w połowie musiałem go podkręcić. Trzeba ostrożnie obchodzić się ze struną, bo mi mechanizm się zepsuł przez to, że puszczałem strunę/linkę w połowie drogi, a sprężyna jest naprawdę mocna i się zepsuło.

Możliwe, że markowe flashmagi Lonexa, markowe, będą lepsze. Na zdjęciach wyglądają na bardzo estetycznie wykonane i można kupić do nich zapasowe mechanizmy nakręcania.

Dalej uważam, że midy są lepsze.

Link to post
Share on other sites

To nie jest takie proste. Ja też nie lubię hicapów, ale mam awaryjnego flasmaga, bo te 3 midcapy mi nie starczą jak natrafię na terminatora, biegacza lub 10 osobową pielgrzymkę do Częstochowy. A więcej midów nie pomieszczę i nie chce inwestować.

 

Zaś ciekawą koncepcją dla początkujących, którzy nie chcą na start inwestować grubych pieniędzy w 6 midów i ładownic do nich dobrej jakości i jeszcze w platformę, jest połączenie midcapa łącznikiem z flashmagiem i nie ma obaw, że zabraknie kulek, a pieniądze można zainwestować w potrzebniejszy sprzęt, choćby w dobre zawieszenie.

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...