Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Film promujący ASG w Polsce!


Recommended Posts

Jak na film promujący airsoft czyli strzelanie do siebie plastikowymi kulkami to trochę mało tego strzelania (chyba, że odniosłem mylne wrażenie przez oglądanie filmu bez dźwięku).

Airsoft ciągnie się od strzelanek, aż po hardcor milsim na którym ludzie giną (np. Szwecja, bodajże 2 zawały i jeden zjazd z urwiska). Myślę, że bohaterowie z filmiku, po prostu idą w tą drugą stronę :icon_smile:

Edited by Emcet
Link to post
Share on other sites

Swojego nie wrzucę - nie mam żadnych filmów z moich strzelanek i nigdy nie miałem parcia na nagrywanie. Jednakże widzę, że powoli zbiera się tu grono "obrońców pokrzywdzonych". Tylko, że nikt tu nie został pokrzywdzony.

Wyobrażacie sobie film promujący wyścigi samochodowe, który jedyne co prezentuje to stojące samochody w salonach? Równie dobrze można byłoby go uznać za promocje, ale salonu samochodowego. Albo może lepszy przykład - filmik z pokazu mody, który jedyne co pokazuje to ubrania na rzędzie wieszaków (i bynajmniej nie nazywam w ten sposób modelek i modeli). Przez to, że w omawianym filmie nie ma strzelania sprawia, że filmik wygląda jak promocja grupy rekonstrukcyjnej, a nawet może wojska (znów zaznaczam, że oglądam bez dźwięku). Co nie oznacza, że obraz jest zły. Wręcz przeciwnie - jest fajny, dobrze zmontowany, ma fajne ujęcia. Może jakiś Polański, Spielberg czy Idziak uznaliby go za zły - ja tam w przemyśle nie robię, jestem laikiem i pod względem ujęć mi się podoba. Tylko, że właśnie brakuje tego airsoftu w airsofcie, tej esencji, clou.

Link to post
Share on other sites

Ciekawy film, wydaje mi się że w niektórych miejscach trochę przesadziliście ze wzniosłością. Tak czy siak potencjał jest i fajnie że coś robicie. Mi brakuje trochę akcji ale jestem trochę nadpobudliwy. Może mam po prostu inny gust. Polecę do oglądnięcia film znajomych.

Edited by qseq93
Link to post
Share on other sites

Tam nie ma nic, a nic strzelania :) Może i faktycznie trochę to dziwne, ale z drugiej strony mi też często zdarza wrócić się z niewystrzeloną ani jedną kulką. No ale, na filmie promującym powinno to zostać uogólnione i coś tam polecieć :P

 

 

Dodano przez Tapatalk. Post zatwierdzony przez Europejską Komisję do Zatwierdzania Postów - podwydział Wojskowości i Ogrodnictwa

Link to post
Share on other sites

Mnie ten filmik bardzo się podoba. Montaż super. Ale jak ma promować ASG to przydałoby się jakieś wprowadzenie w postaci kogoś z repliką przedstawiającego zalety Airsoftu ( ASG to repliki a nie nazwa sportu ) i w czasie jak on to mówi to co kilka sekund na ekran wchodzą nagrania z tym chowaniem się w trawie, chodzeniem po budynku itd. Przynajmniej ja tak to widzę.

 

Nota bene, przydałaby się jakaś kampania w TELEWIZJI reklamująca Airsoft, bo wiele ludzi w naszym kraju zna Paintball, ale o naszym sporcie nie słyszeli.

 

Link to post
Share on other sites

Może i mało profeszynal jak chłopaki z The Renegades, ale uważam, że więcej dynamiki pokazali panowie z Siedlec. I to dwa lata temu. Dziś zrobiliby to pewnie o wiele lepiej. Nie, że Renegaci zrobili badziewie, no ale "wady" promo wypisali już koledzy wyżej. Także ten...

I nie dlatego uważam Sekcję za lepiej udane promo, bo to moi znajomi, tylko po prostu no. Takie moje zdanie. :D

Link to post
Share on other sites

Zalinkowany filmik, też całkiem spoko. Dynamiczny, ale troszkę burdel w ujęciach, jakoś lekko się tego nie ogląda. No, ale w pierwszym filmie mamy długie ujęcia ze stabilizatorem, więc wszystko płynie i łatwo się "topi umysł" w obrazie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...