Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MrPro

Użytkownik
 • Content Count

  70
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. http://www.taiwangun.com/elektryczne/rk-10s-boyi?from=listing&campaign-id=19 W tej cenie chyba nic lepszego nie kupisz. Sam mam i sobie chwalę
 2. Takie coś :) Czyli te nacięcia, blacha i sorbo powinny wystarczyć? A m-blok warto jeszcze? Chcę to zrobić raz a dobrze.
 3. Radiusy to jak mniemam te blachy stalowe? Czytałem w tym wątki o ponadprzeciętnej wytrzymałości szkieletów JG V2 V generacji. Czy to ten, jak wierzyć opisowi? http://www.rcskorpion.pl/towar/szkielet-gearboxa-v2-na-lozyska-8mm/
 4. Otóż mam pewien dylemat. Mam G3 z m140. Szkielet pasuje wymienić I teraz nie wiem która opcja lepsza, trwalsza. W przyszłości może i m150 bym chciał założyć. Pytani, która opcja lepsza: 1) Pseudo wzmocniony gearbox Specny, blacha stalowa 1mm na górnej krawędzi z jednej strony, oraz po obu stronach pod cylindrem, sorbopad oraz wyciszone głowice. Ewentualnie m-block choć nie wiem jak to będzie w G3 od JG. Łącznie coś ok 200-250 zł. Ile taki zestaw wytrzyma? 2) Gearbox CNC Super Shooter, jest na fajnej promocji ok 465 zł lub Retro Arms z QSC (ten kwadratowy)
 5. Z GFG bierz tego, który Ci się bardziej podoba. O JG za dużo nie wiem, ale z tych dwóch marek brałbym GFG.
 6. Mam i polecam, tylko ta wyściółka. Problem nie jest z czuciem, tylko jak ściągniesz to wyściółka się podwija i przy zakładaniu to denerwuje.
 7. Teraz pytanie, czy może jeszcze gdzieś pęknąć, czy to już tyle? Przód to góra i dół pęknięta, ale strzela ładnie. Może to się bardziej zniszczyć tak, że nie będzie już działało?
 8. Udało mi się ostatnio nabyć za pośrednictwem licytacji fajny zestaw G3 JG. Luneta 3-9x50, 2x lipo 11.1V o poj 2200mAh 1x lipo 11,1 o poj 1000mAh, 2 magazynki pas nośny i ładowarkę IMAX B6 ze wszystkim.Całość za 535zł. Podkusił mnie opis tuningu (szukałem jakiejś parasnajperki ok 500fps). Tuning: - Mosfet - Gumka hop-up Systema -SHS Łożyska ślizgowe 7mm stalowe - Lufa precyzyjna Systema - Wymienione wtyki na T-connect - Sprężyna, m140.. Oraz ( cytat z oferty): - REPLIKA POSIADA WYJĄTKOWY SYSTEM BLACH STALOWYCH, WYKONANYCH SPECJALNIE DLA TEJ REPLIKI PRZEZ SERWISANTA, OBEJM
 9. MrPro

  T3 SAS-G [JG]

  Mam problem z dostaniem się do baterii w wersji ze stałą kolbą. Po zdjęciu gumy ukazuje się takie plastikowe na zatrzaskach i nie wiem jak to zdjąć.
 10. Oki. Problem z dyszą rozwiązany. Ale jest kolejny. Otóż Tłok blokuje się w tylnim położeniu, jak na foto. Czasem troszkę bardziej jest naciągnięty, czasem troszkę mniej. Zębatki normalne przełożenie. Tłokowa i środkowa to G&P a silnikowa Classic Army. Tłok też jakby za płytko chodzi i zębatki łapią na 2-3 zębie i widać ich starcie. Dodam, że to chyba starsza wersja bo na 6mm łożyskach.
 11. Czyli ta się nada? http://gunfire.pl/product-pol-1152195485-Dysza-do-M4.html Napiszę jeszcze do GF z prośbą o zmierzenie długości.
 12. W mojej cymce wyrobiła się dysza. Ma ona długość 21,5mm, pytanie czy ta będzie ok? http://www.taiwangun.com/dysze-2/aluminiowa-doszczelniona-dysza-do-mp5?from=listing&campaign-id=19 Inne, niby dedykowane, miały nawet tylko 19mm.
 13. Takie male odkrycie, magi świetnie się mieszczą w ładownice od G3.
×
×
 • Create New...