Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CA36 - G36 Classic Army


Recommended Posts

witam!! Mam taka prozbe do was czy moglibyscie mi polecic jakas fajna i dobra bron najlepiej nie snajperka i powyzej 400fps?? Z góry dzieki!!

 

Co to pytania ma wspólnego z tuningiem G36? Proszę MODa o wywalenie postów nie na temat bo robi sie śmietnik.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Luneta jest przymocowana do chwytu za pomocą szyny picatinny. Na jej szczycie również znajduje się szyna picatinny dzięki czemu istnieje możliwość zainstalowania celownika holograficznego.

Na przykład w G36K STAR'a masz chwyt z lunetą 3,5X oraz szyną montażową na której możesz umieścić Eotecha lub cokolwiek innego w tym standardzie.

bmpg36dm0.th.jpg

Pozdro.

 

p.s Na powyższej fotce widać w jaki sposób zamontowano szynę.

Edited by Julas
Link to post
Share on other sites

Niestety taka airsoftowa modyfikacja będzie wymagać trochę wkładu manualnego oraz umiejętności posługiwania się wiertarką.

Musiałbys kupić np. na allegro jakąś szynę "picatinny" odpowiedniej długości [lub dłuższą przyciąć] następnie wywiercić otwory w chwycie transportowym i zainstalować ją za pomocą dołączonych śrub.

 

Druga opcja to zakup już gotowego chwytu transportowego właśnie STAR'a - tak się składa, że mam taki chwyt do opchnięcia, ew. do zamiany ale o tym na PW jeśli jesteś zainteresowany.

 

p.s Na załączonym zdjęciu widać dwie śruby [imbusowe] mocujące szynę.

Edited by Julas
Link to post
Share on other sites
  • 8 years later...

Witam, posiadam replikę CA36 Classic Army, replika ma już 2 lata i postanowiłem się wziąć za lekki tuning. Chciałbym osiągnąć w niej około 450 FPS i tu pojawia się pytanie do osób bardziej doświadczonych: Co powinienem włożyć do środka? Jaki silnik, zębatki, sprężynę, tłok i gumkę? Coś jeszcze oprócz tego? Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)

Link to post
Share on other sites

Silnik stock albo High Torque.

Zębatki 18:1 np SHS ew stockowe.

Tłok SHS niebieski z metalową szczęką.

Sprężyna m120 Guarder

Gumka Systema czarna

Nowe przewody niskooporowe.

Polecam jeszcze przemyśleć dyszę, w zależności na ile szczelna jest stockowa.

 

Jaką masz baterię?

 

I tyle w wersji rozsądne eko mocowe:) Natomiast przydało by się zacząć tuning od lufy precyzyjnej (Systema < KM Head/ Prometheus) i gumki HU.

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites

Bateria stockowa, silnik stockowy uciągnie sprężynę m120?

 

Odnośnie tłoka, który to z tych tłoków dokładnie?

http://gunfire.pl/po...etrzne-488.html

 

I jeżeli już idzie zmiana tłoka to może od razu zmienić głowicę tłoka? Jeśli tak to jaka byłaby najlepsza?

I co należy zrobić żeby wyciszyć replikę? :)

Edited by GhostMan
Link to post
Share on other sites

W takim razie tuning polecam zacząć od baterii LiPo (np Turnigy 7,4v), ładowarki do LiPo ( już te za 40zł dają radę) oraz gumku HU. To taka baza pod dalszy tuning.

 

Na LiPo silnik stockowy powinien dać radę, ale różnie z tym bywa, nie pamiętam jaki CA montuje. Polecam temat o G36 CA.

 

Tłok: http://gunfire.pl/product-pol-1152201755-Tlok-SHS-14-stalowych-zebow.html

 

Co do lufy precyzyjnej pasują wszystkie dedykowane do replik elektryczych, kwestia długości. Ale precka to kosztowna inwestycja, bo nie ma sensu kupować niczego poniżej KM Head czy Prometheusa.

Edited by Szycha201
Link to post
Share on other sites

Uważaj z takimi radami, bo jeszcze kupi lufę do M14 i się wtedy zdziwi :teeth:

 

Rzeczywiście są wyjątki, mój błąd;)

 

Okej, to w takim razie najpierw zainwestuję w baterię i gumkę, kolejne rzeczy po wypłacie :icon_biggrin: A czy bez zmiany sprężyny na razie mogę wsadzić tę czarną gumkę systemy?

 

Dokładnie tak. Poszukaj filmików na youtube jak wymienić i uszczelnić gumkę HU, powinieneś bez problemu ogarnąć:)

Lipo ma takie kaprysy że nie lubi nadmiernego rozładowania, można za parę zł kupić alarm informujący o niskim napięciu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...