Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ASGARD Events - ASGARD Revival 8-11 IX 2016 Biedrusko


Recommended Posts

O dziwo jedziemy grupą kilkunastu osób z... Norwegii. Jednak po tym co tu przeczytałem mam mieszane uczucia.

 

Też mamy, ale się wybieramy. 2 do 5 osób ERIMOR...wiem, mamy przechlapane, ale wolimy od razu, niż nagle zostać przegrupowani.

Będziemy sojusznikami?

Link to post
Share on other sites

No właśnie ja się zastanawiam bo z jednej strony wolałbym atakować w sumie, ale z drugiej może być jak mówisz, że będą migracje mniej lub bardziej przymusowe o wolałbym się nie wkurwiac

Atakować zawsze fajniej...jak walą po oknach, to można szybko mleczaki pogubić. Trzeba będzie dużo piro. Wszystko zależy od dowódcy strony, jego pomysłowości i kunsztu. Czy będzie to MILSIM i czy nie przerodzi się w SZCZELANKĘ. No i pytanie która część muru będzie w grze. Nie wszystkie budynki mają fajne piwnice i tunele. Zielona w ASG jest zawsze fajniejsza od czarnej. Jedziesz z jakąś ekipą czy jesteś wolnym strzelcem? Im więcej tym lepiej. Nawet jak jest be, to w grupie raźniej. Zresztą z GW masz rzut beretem na mur.

Link to post
Share on other sites

Jadę jako wolny strzelec, na miejscu postaram sie dołączyć do grupy jakiejś i razem coś organizować by było ciekawie :icon_smile: zależy po jakiej stronie się znajdę ostatecznie

 

Z gw to jest 20-30 minut jazdy :icon_smile:

 

To masz się dobrze...jak będzie ujowo to pyk wajchą i obiad już w domu...

No to do ewentualnego zobaczenia.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...