Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 Colt King Arms czy Lone Star Border Patrol?


Recommended Posts

Cześć!

 

W niedalekiej przyszłości planuję wejść w cudowny świat ASG. Po kilku strzelankach z cymą w ręce od kumpla przyszła pora, aby na serio zająć się tym ekscytującym sportem. Mam za sobą kilkanaście lektur dotyczących replik z rodziny AR-15, ASG i tym podobne. Teraz staję przed wyborem mojej pierwszej repliki. Mój budżet wynosi 1 tyś. złotych, nie mniej, nie więcej. Znalazłem dwie ciekawe dla mnie oferty:

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_167&%20products_id=1920

 

oraz

 

http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_176&%20products_id=2003

 

Martwi nieco mała ilość FPS w tej drugiej. Ogólne przeznaczenie repliki to las więc najlepiej jakby miała ok 400 fps. Zależy mi również aby nie grzebać w niej na początku oraz aby miała w miarę przyzwoite osiągi w stocku. I tu pytanie do użytkowników obu replik: jakie są wady i zalety każdej z nich?

Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że jestem skazany na tą M-16, większość replik mi nie podchodzi z powodu dziwnych szyn, zbyt "pro-uber-specjal" szyn i tym podobne. Na prawdę nie ma już klasycznych m-ek oprócz specny, której nie kupię, bo jest ze znalu?

Link to post
Share on other sites

tak w ogóle jestem rusofilem :icon_biggrin:

 

I chcesz kupić emkę?

 

Do 1k można kupić trochę fajnych AK. Szukaj promocji, może jakiś boyi w wersji "SW" czy coś. Jeśli masz szczęście i znajdziesz gdzieś AK "Force core by E&L" to bierz. Ostatnio sam znalazłem takie AKSU za ~800, więc w budżecie.

 

Jeśli nie chcesz przekraczać 1k i masz jakiegoś kumpla serwisanta to może mógłbyś z nim poszukać jakiegoś używanego E&L. (tylko jeśli masz kogoś ogarniętego, bo ogółem to jestem przeciwny polecaniu nowym używanej repliki)

 

 

No chyba, że chcesz później na emce wygrawerować oznaczenia wepr 15 i mieć "ruską m4"...

Link to post
Share on other sites

I chcesz kupić emkę?

 

Choć jestem rusofilem to przepadam również za hamerykanskimi karabinami choć w dużo mniejszym stopniu. Ogółem podobają mi się klasyczne repliki, bez jakiś tam uber taktycznych dodatków (no chyba, że mówimy o m4, m16). Dla niektórych może wydawać się to dziwne. Co do forcecore'a - rozglądałem się za fc-a107 (AKS-74), ale nigdzie nie jest dostępny. Pomyślałem więc, że zacznę od emek bo łatwiej je dostać.

Link to post
Share on other sites

 

 

Tso? :teeth: Zdarzyło mi się przy******lić w ścianę. Korpus w jednym kawałku. Jakbym powtórzył to np. z KWA, to nie sądzę, że replika by to przetrwała.

To dobrze że jeszcze jest całe, ale Srecna to nadal tylko chiniol, już widziałem nie jeden egzemplarz i na pewno nie jest warta swojej ceny. KWA jakością body nie grzeszy, gearbox w erze części jakie mamy na rynku też nie oferuję nic ciekawego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...