Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Którą wybrać.


Recommended Posts

Chciałbym zapytać się doświadczonych airsoftowiczów która replika była by najlepsza dla osoby która chce zacząć z asg. Mam zamiar pojechać na obóz asg i nie wiem czy kupować jeszcze jakiegoś boczniaka do tego. Chciałbym replikę która była by dobra jako boczniak i do postrzelania do tarczy :P.

Na razie mam na oku tą http://www.taniemilitaria.pl/pl,glock-17-g197-well,3,5,47,50,9262.html#dane i tą replikę http://www.taniemilitaria.pl/pl,mp7-r-4-well,3,5,6,24,663.html#opis

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zapytać się doświadczonych airsoftowiczów która replika była by najlepsza dla osoby która chce zacząć z asg. Mam zamiar pojechać na obóz asg i nie wiem czy kupować jeszcze jakiegoś boczniaka do tego. Chciałbym replikę która była by dobra jako boczniak i do postrzelania do tarczy :icon_razz:.

Na razie mam na oku tą http://www.taniemili...,9262.html#dane i tą replikę http://www.taniemili...4,663.html#opis

Ewentualnie mogę kupić jakieś mp5k od galaxy do 400 zł
Link to post
Share on other sites

O glocku wella sie nie wypowiem bo nie wiem.

Mp7 jest ... jako boczniak - duze niewygodne ale jak zainwestujesz w replike moze dawac rade.

Moze byc i tak ze po wyjeciu z pudelka bedzie strzelac slabo.

 

Ma gearbox od aepa - wiec maly i niezbyt podatny na tuning (czesci sa Baaardzo drogie a i tak nie przekroczysz 280 fps).

 

Galaxiak jak boczna .... duzo i w miare ciezki jest. To sie nadaje nawet na glowna replike. Jak takiego mp5 chcesz potem nosic ? Na udzie ? (przeszkadza)

 

Zapytaj raczej jakiego gaziaka kupic i gdzie (po przerwie nie orientuje sie w sklepach - nie wiem czy taniemilitaria jest sensownym sklepem do zakupu asg).

 

Jezeli chcesz cos malo lansowego a taniego w uzytkowaniu - kup jakiegos aepa cymy - w miare tanie sa ale maja plaskie magazynki ktore nie kazdemu pasuja wygladem.

Jezeli chcesz cos bardziej lansiarskiego - pistolet gaziak ... ale well to nie jest solidna firma - niech jakis spec od gaziakow sie wypowie ;p

Link to post
Share on other sites

O glocku wella sie nie wypowiem bo nie wiem.

Mp7 jest ... jako boczniak - duze niewygodne ale jak zainwestujesz w replike moze dawac rade.

Moze byc i tak ze po wyjeciu z pudelka bedzie strzelac slabo.

 

Ma gearbox od aepa - wiec maly i niezbyt podatny na tuning (czesci sa Baaardzo drogie a i tak nie przekroczysz 280 fps).

 

Galaxiak jak boczna .... duzo i w miare ciezki jest. To sie nadaje nawet na glowna replike. Jak takiego mp5 chcesz potem nosic ? Na udzie ? (przeszkadza)

 

Zapytaj raczej jakiego gaziaka kupic i gdzie (po przerwie nie orientuje sie w sklepach - nie wiem czy taniemilitaria jest sensownym sklepem do zakupu asg).

 

Jezeli chcesz cos malo lansowego a taniego w uzytkowaniu - kup jakiegos aepa cymy - w miare tanie sa ale maja plaskie magazynki ktore nie kazdemu pasuja wygladem.

Jezeli chcesz cos bardziej lansiarskiego - pistolet gaziak ... ale well to nie jest solidna firma - niech jakis spec od gaziakow sie wypowie ;p

W tym rzecz że nie chce mi się kupować gaziaków i potem ich utrzymywać czyli jeżeli co 2 dzień postrzelam do tarczy to nie chce kupować co chwilę nabojów co2 albo green gasu. Tanie militaria wydają mi się dobrym sklepem opinie są dobre jeszcze nie słyszałem żeby ktoś nie dostał tego co kupił robią też filmy w których prezentują repliki. Znalazłem na militaria.pl mp5 pdw na promocji normalnie kosztuje 600zł a jest promocja 50% jest firmy Action Sport games

 

O glocku wella sie nie wypowiem bo nie wiem.

Mp7 jest ... jako boczniak - duze niewygodne ale jak zainwestujesz w replike moze dawac rade.

Moze byc i tak ze po wyjeciu z pudelka bedzie strzelac slabo.

 

Ma gearbox od aepa - wiec maly i niezbyt podatny na tuning (czesci sa Baaardzo drogie a i tak nie przekroczysz 280 fps).

 

Galaxiak jak boczna .... duzo i w miare ciezki jest. To sie nadaje nawet na glowna replike. Jak takiego mp5 chcesz potem nosic ? Na udzie ? (przeszkadza)

 

Zapytaj raczej jakiego gaziaka kupic i gdzie (po przerwie nie orientuje sie w sklepach - nie wiem czy taniemilitaria jest sensownym sklepem do zakupu asg).

 

Jezeli chcesz cos malo lansowego a taniego w uzytkowaniu - kup jakiegos aepa cymy - w miare tanie sa ale maja plaskie magazynki ktore nie kazdemu pasuja wygladem.

Jezeli chcesz cos bardziej lansiarskiego - pistolet gaziak ... ale well to nie jest solidna firma - niech jakis spec od gaziakow sie wypowie ;p

Aha no i nie lubię cymy ponieważ oni głównie robią kałachy bądź m4ki ;P
Link to post
Share on other sites

To jest rebrand galaxy. Cena 300 zł to normaln cena z innych sklepo za tą replike.

Cyma robi i m4, galile, mp5, kałachy, svd itd.

W militaria pe el te promocje to taki pic na wodę. I do tego na same dodatki typu okulary magi czy kulki wydasz 50% więcej. Opisy im piszą fake konta i gimbaza która robiła jedyne zakupy na taki sprzęt akurat tam.

Ale to twój wybór.

Link to post
Share on other sites

To jest rebrand galaxy. Cena 300 zł to normaln cena z innych sklepo za tą replike.

Cyma robi i m4, galile, mp5, kałachy, svd itd.

W militaria pe el te promocje to taki pic na wodę. I do tego na same dodatki typu okulary magi czy kulki wydasz 50% więcej. Opisy im piszą fake konta i gimbaza która robiła jedyne zakupy na taki sprzęt akurat tam.

Ale to twój wybór.

To w takim razie gdzie mam kupić bo wychodzi na to że nie mam ufać żadnemu sklepowi poza tym cyma głównie robi ruskie konstrukcje a ja specjalnie nie przepadam za nimi może svd ale sniperka dla początkującego bez sensu dodatkowo nigdzie nie mogłem znaleść galaxy z kolbą za taką cenę więc i tak wyjdę na plus :P

 

To jest rebrand galaxy. Cena 300 zł to normaln cena z innych sklepo za tą replike.

Cyma robi i m4, galile, mp5, kałachy, svd itd.

W militaria pe el te promocje to taki pic na wodę. I do tego na same dodatki typu okulary magi czy kulki wydasz 50% więcej. Opisy im piszą fake konta i gimbaza która robiła jedyne zakupy na taki sprzęt akurat tam.

Ale to twój wybór.

To jest ta mp5 https://www.militaria.pl/action_sport_games/pistolet_maszynowy_aeg_b_t_bt5_pdw_17522_p39538.xml ewentualnie jest to g36c ale nie wiem https://www.militaria.pl/well/karabinek_szturmowy_aeg_well_d68_g_p42984.xml?cat=121
Link to post
Share on other sites

To w takim razie gdzie mam kupić bo wychodzi na to że nie mam ufać żadnemu sklepowi

Gunfire, Taiwangun, Zbrojownia, Specshop. Cyma robi nie tylko rosyjskie konstrukcje (a nawet jeśli głównie rosyjskie to nie oznacza, że inne ich produkty są do bani, CM 003 było swego czasu najlepszym tanim G36). I Panowie, w Polsce jesteśmy, na polskim forum więc SWD, nie SVD.

Link to post
Share on other sites

Gunfire, Taiwangun, Zbrojownia, Specshop. Cyma robi nie tylko rosyjskie konstrukcje (a nawet jeśli głównie rosyjskie to nie oznacza, że inne ich produkty są do bani, CM 003 było swego czasu najlepszym tanim G36). I Panowie, w Polsce jesteśmy, na polskim forum więc SWD, nie SVD.

To z svd czy swd to jest szczegół poza tym mam budżet 429 zł około więc próbuję znaleść coś na co mi starczą pieniądze i będzie dobre nawet galaxy mi wystarczy. Nigdy nie widziałem innej konstrukcji która nie była by ruska oprócz m4ek galila i g36
Link to post
Share on other sites

To jest rebrand galaxy. Cena 300 zł to normaln cena z innych sklepo za tą replike.

Cyma robi i m4, galile, mp5, kałachy, svd itd.

W militaria pe el te promocje to taki pic na wodę. I do tego na same dodatki typu okulary magi czy kulki wydasz 50% więcej. Opisy im piszą fake konta i gimbaza która robiła jedyne zakupy na taki sprzęt akurat tam.

Ale to twój wybór.

Już kupiłem to mp5k pdw zobaczymy jak będzie działało :D
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jak ładowałeś prostownikiem z zestawu to nic dziwnego. Mogłeś nieświadomie uszkodzić pakiet.

Historia jest taka że reklamowałem zagubili gdzieś replikę chcieli mi zamienić dać a za cenę taką była tylko mp5 tokyo marui sprężynówka... Ja się nie zgodziłem i powiedziałem że powinni mi dać coś co było tyle samo warte (to mp5 kosztowało 500 ileś złotych ale była przecena na 300). Nadal nie odpisują załatwiałem u nich w sklepie nic nie zrobili tylko napisali email do serwisu i gdzieś jeszcze....
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...