Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Odpowiem Tobie tak. Tej sprężyny nie włożysz do stockowego AEG-a Tokyo Marui który wykonany jest ze sto razy wytrzymalszych materiałów od każdej dostępnej zabawki z w/w sklepu. Karabin z AirSoftGuns nie przeżyje ani jednej strzelanki z taką sprężyną.

Poza tym jak widzisz jest to sprężyna do AEG więc nie wiem czy da radę ją tam wpasować.

Zapomnij o niej tak szybko jak ją zobaczyłeś, i o 130 PDI też nie myśl.

Link to post
Share on other sites

Na Airsoftguns.pl można dostać "repliki" tylko dwóch firm: "WELL" oraz "Duble Eagle"(nie jestem pewien ale chyba jest jeszcze "Umarex").

Miedza dobrze mówi. Nawet jakby ta sprężyna podeszła do modeli sprężynowych to po pierwszym strzale twój karabinek wypluł by bebechy...:).

mój kumpel jest w posiadaniu tego sprzętu i wkładał do niego sprężyne z M16A1 HFC. Strzela bardzo przyzwoicie i jak narazie nie ma z nim kłopotów. A mają je chyba na specshopie musisz popytać.

Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu to można trochę fps-ów wyciągnąć na zmianie lufy, ewentualnemu uszczelnieniu cylindra (o ile w tym się da), a pod sprężynę daj podkładki aby ją trochę ścisnąć. Po co od razu wywalać na sprężynę połowę wartości karabinu jak można taniej zrobić wiele. Jak jestem w błędzie to niech mnie ktoś z niego wyprowadzi.

Link to post
Share on other sites
Barbie nie chę się zarzucać ale mógłbyś mi powiedzieć od kiedy gearboxy montuje się w replikach sprężynowych?:) No chyba że wymyślili jakiś nowy rodzaj springów;]

 

WItam!

Sorry nie doczytalem, a raczej przeczytalem bez zrozumienia no i wyszlo co wyszlo... moj bląd. No i dobrze ze sie nie rzucasz bo pozniej Cie nikt nie poskleja..... :twisted: :lol: :lol: sorrka zart.

 

W sumie to mozna wstawic sprezynke z taniego ak (tego z weibo czy cos takiego).

 

Nadal sie nie dowiedzialem jak jak skasowac swoj wlasny post/temat*)

 

*nie potrzebne skreslic

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
można trochę fps-ów wyciągnąć na zmianie lufy, ewentualnemu uszczelnieniu cylindra (o ile w tym się da), a pod sprężynę daj podkładki aby ją trochę ścisnąć.

 

a jak te podkładki podłożyć?? i jakie to maja być podkładki??

 

 

ja w moim M4 podlozylem monety o wartosci 5 groszy -----> 5 x 1grosz :)

Link to post
Share on other sites

Co do podkładek: prócz popularnej metody groszowej podkładki mozna wykonać ze wszystkiego: gumy. kartonu, metalu itp. Sugerowałbym tylko wkladac je stopniowo, tak by zbadac wytrzymałosc guna...przy probie włozenia ich zbyt duzo naraz albo połamiesz body, albo nie bedziesz mogł naciagnac sprezyny, a nawet jak ja naciagniesz to połami ci sie mechanizm spustowy (dosc słabo wykonany w emkach Wella) :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

witam, wczoraj dostałem moją tanią replke m16-tki wella rzeczywiście ma mase wad, z początku niechciałem jej wybebeszać ale trudno....jak ją rozłożyłem to recemi się załamały..lufa była pogięta jak mój kręgosłup... pozatym ani krzty smaru, co do hopupu to jedyne co go łączy z tym karabinem to napis na pudełku. Lekka masakra ale wszystko jest do naprawienia, jeżel chodzi o podkładki to radze je podkładać tylko od strony oparcia sprężyny, bo jeżeli powpychamy np. grosiki pomiędzy sprężyne a tłok to masa tłoka wzrośnie a to niewróży nic dobrego tanim replikom, tymbardziej że są już nadwyrężone przez samo sciśnięcie sprężyny.Co do hop upa to jeszcze nad tym główkuje...no właśnie ma ktoś jakś pomysł żeby go w mądry sposób dorobić?

 

_________________________________

 

kocham zapach śweżej wojny o poranku!

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...

Jak ci się uda włożyc tą spręzynę do tego m16 to ono poleci a sprężyna zostanie ... Ten gówniany plastik nie wytrzyma nawet 1 strzału. Ja mialem to m16 dalem zaledwie PODKŁADKE 4 mm rozumiesz 4mm i zj***ł się tłok ... Więc nie rób sobie nadziei ... Chociaż Gwiazda nadziei niknie zawsze ostatnia. :-P Ale w tym przypadku już dawno zanikła :D

 

I jak masz pakowac kase w to gówno to lepiej kup sobie coś lepszego a nie wydawaj kasy na jakieś części do niego tu masz M16 A1 z cyber guna http://www.military.pl/?prod=33&cat=30 za 199 zł.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...