Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

agm 003 czy beretta m9 stti


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zacząć przygodę z asg, poczytałem trochę, pooglądałem youtube i repliki które przypadły mi do kieszeni to beretta m9 stti i agm 003 i mam kilka pytań:

-czy taką berettą da rade trafić człowieka z 40m bo widziałem że agmem da rade

-na ile 1000ml gasu starcza

-która jest mniej awaryjna

-czy do tych replik nadadzą się kulki 0.2 P&J

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Witam. Chciałbym zacząć przygodę z asg, poczytałem trochę, pooglądałem youtube i repliki które przypadły mi do kieszeni to beretta m9 stti i agm 003 i mam kilka pytań:

-czy taką berettą da rade trafić człowieka z 40m bo widziałem że agmem da rade

-na ile 1000ml gasu starcza

-która jest mniej awaryjna

-czy do tych replik nadadzą się kulki 0.2 P&J

Z góry dzięki za odpowiedzi.

 

Miałem obydwie repliki i polecałbym M9. W berrecie od 4 lat nic się nie zepsuło, w agmach tak i to po dość krótszym czasie. 1000ml starczy Ci na bardzo długo. Na kulkach 0.23 i wyregulowanym hopie 30 metrów nie powinno być problemem. No i zawsze na przyszłość masz broń boczną.

Link to post
Share on other sites

Veto! Też mam obydwie repliki i polecam pompkę. Znam strzelby które działają mają za sobą wiadra kulek i strzelają jak nowe. Wystarczy pamiętać o dwóch zasadach;

1) Podczas przeładowania dopychać czółenko do końca

2) Nie kłaść na strzelbę innych replik w bagażniku. Mają newralgiczny punkt na łączeniu korpusu i prowadnicy czółenka.

Jestem przekonany, że większość usterek tejże zabawki powstaje z niedopilnowania tych dwóch rzeczy.

Link to post
Share on other sites

 

-czy taką berettą da rade trafić człowieka z 40m bo widziałem że agmem da rade

 

 

Beretką decydowanie tak. Kwestia tylko siły rzutu i wprawy. AGMem ni grzyb bo to plastik i nie doleci tak daleko chyba że byś z bloku nim rzucał.

 

Ale jakbyś chciał postrzelać to tylko AGM. nie tylko większy zasięg ale też większa celność. Nie da się porównać około 10cm lufki STTI do ponad 30cm AGMa. Co do magicznych 40 metrów to agm trafi, może nie zawsze ale często a dla STTI to w zasadzie kraniec zasięgu i trafienie to loteria.

Dla Beretty kulki 0,2g to podstawa, 0,23 dadzą radę a dla pompeczki o,2 mogą być zbyt lekkie. sensowniejszym wyborem są kulki 0.23 lub 0,25.

 

Agm będzie też sporo ekonomiczniejszy, masz kulki i grasz, nie martwisz się o gaz.

Link to post
Share on other sites

Kupiłem jakoś 1,5 roku temu AGM ,mając już 2 inne repliki, z czystej ciekawości i jako replikę zapasową dla znajomych którzy chcieli zobaczyć co to ASG. Strzelając na podwórku kulki 0.25g GF Platinum trafiałem ze skutecznością ~80% w pień sosny o średnicy ~40 cm na dystansie 42 m. Bardzo fajna replika jeśli zastosujesz się do zasad które podał Buniek92 to na prawdę długo posłuży. Kwestia wyczucia repliki bo celujesz po lufie brak przyrządów mechanicznych można ewentualnie dorobić. Najlepsza replika na początek przy niskim budżecie.

Link to post
Share on other sites

Bio nie bierz, są słabe. PJty w ogóle jakością nie grzeszą ale do AGMa będą OK. Swoją drogą sam polecałbym raczej berettę z kilku powodów (zwłaszcza jeśli planujesz kiedyś kupić lepszą replikę) ale nie chcę już mieszać.

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Na poczatek agm moze byc ale wiedz ze tym nie pokonkurujesz zbytnio z elektrykami czy gaziakami w tym sensie,ze pompka jest wolna w przeladowaniu.

 

Co do agm to sam mam go od roku czasu i polecam. Do postrzelania takze do tarczy wystarcza. Strzelam na kulkach 0.2 PJ.

 

W zasadzie innych tam nie daje i dziala bardzo dobrze. Z reguly strzelam na dystansach 30 i 40 m. Na wieksze odleglosci tez daje sie z tego strzelac ale kulki 0,2 sa za lekkie, a dajac ciezsze skraca sie zasieg (na kulkach 0,2 zasieg maksymalny wynosi okolo 50 m).

 

 

Celowanie po lufie ale daje sie wyczuc po jakims czasie i skladac sie tak ze celujesz i wiesz gdzie mniej wiecej strzelisz.

 

Beretty STTI nie mam ale mam inny pistolet tej firmy, a mianowicie mk23 socom. Jakosc wykonania dosyc dobra mimo, ze caly plastikowy tak jak beretta. Takze modeli nie porownam ale tez wydaje mi sie, ze na poczatek bedzie.

 

Pamietaj ze pistolet ma mniejszy zasieg niz shotgun. No i do pistoletu jeszcze green gas trzeba ale za to wieksza szybkostrzelnosc.

 

Do pistoletu gazowego dosyc drogie sa magazynki, a do AGM masz obecnie promocje na Taiwangunie i masz magazynek za 5 zl (nie reklamuje sklepu tylko mialem dokupic kolejke bo cena nader atrakcyjna).

Edited by Foton
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...