Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH]Cyber Gun Colt M4A1 (Bax System) - normalna awaria ?


Recommended Posts

Czolem!

Mam pytanie ,od 3 dni jestem użytkownikiem tego co w tytule ,broń zakupiona w military.pl , no i moje pytanie brzmi następująco : dlaczego w momencie jak ciągnę za "dźwignię przeładowania" (nie znam fachowej nazwy) i trzymam broń w dół ,kulka wypada (przez lufę) ? użytkowałem wcześniej ze 2-3 lata L85A1 i nigdy mi się tak nie zdarzyło ,zdarzało się jednak kumplowi w g*** M4A1 z allegro czy co to tam jest ,wiecie ta lipa za 50zł. Mówię o broni sprężynowej ,iść do military.pl czy to jest jakaś wada "wrodzona" tej broni?

 

link http://military.pl/s/m/CG180704.html?sort=&ms=CA00091

 

nie mam również pojęcia jak "łamać" body do czyszczenia w "warunkach polowych" (piszę łamać ,bo tak jest "narysowane" na pudełku :wink: )

 

z góry dziękuję za odpowiedź

 

P.S.

Tu są zdjęcia mojej M4A1

obraz039a3dm.th.jpg

obraz049a4bs.th.jpg

Link to post
Share on other sites

sorry ze post za postem ,ale jak bede edytowal tamten to nie pojawi sie ze ktos cos napisal ;) DO RZECZY:

 

-winą obarczono HU [bAX] ,trzeba bylo pokrecic troche ta "srubka" co jest przy klapce od wylotu lusek ,starszy Pan rowniez stwierdzil ze to jedna z lepszych replik sprezynowych (jak kazda sprezyna w tym sklepie zapewne) i jest zupelnie jak elektryk...brakuje mu jedynie paru "elektrycznych" rzeczy,tak sie akurat sklada ze kazda sprezyna jest PRAWIE jak elektryk bez czesci "elektrycznych" ;) Wiec jesli ktos ma podobny problem w tym modelu broni ,wystarczy ze pokreci "srubka" od BAX'u

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

P.S. Wlasnie zauwazylem ze moje kulki zolte 0.12 zostaly zamienione na 0.2 biale :] caly magazynek 300 kulek :] military.pl zaskakuje

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
CZY WARTO GO KUPOWAĆ I JEDNOCZESNIE MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE POSTRZELA PRZYNAJMNIEJ ROK ??

 

ja go niestety rok nie mam ,nie wiem czy mam go miesiac ,wiem natomiast ze przy korzystaniu z M4A1 tak jak to opisalem w innym dziale jak korzystac ,bron jest naprawde Dobra i Solidna. Jakbym miał kupować ,kupiłbym jeszcze raz.

Link to post
Share on other sites

Ja mam od kilku dni, dziś był ze mną na pierwszej strzelace (to była też zresztą moja pierwsza strzelanaka w życiu :D ). Spisał się b. dobrze - wali celnie, i dość daleko. Wady? Strzelałem żółtymi kulkami i było fajnie. Jak spróbowałem białych... tragedia, zasięg spadał chyba o 1/3. Poza tym jest solidny, rączka przeładowania powinna być metalowa ale niestety nie jest, więc dziś kupiłem zapasową :P

 

 

A co do "łamania" atrapy - wystarczy wyciągnąć pin znajdujący się za przełącznikiem rodzaju ognia/bezpiecznikiem.

Link to post
Share on other sites
No sorry ale aż taki głupi to ja nie jestem

nawet o tym nie myślałem :P

Ciężkość kulek wpływa na zasięg, ale 1/3 to albo przegięcie, albo uszkodzenie. Jak rozbierzesz to sprawdzisz, nie ma innej możliwości.

 

Pozdro i szczęścia życzę :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...