Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Na zdjęciach wygląda "gównianie". Jeśli ten metal to to samo co army (a tu wygląda baardzo podobnie), to nie jest to szczyt marzeń.

 

KJW już robi lepsze, a cena zbliżona.

 

Pytanie jak z wnętrznościami i tym niby super magiem w zestawie. Jeśli to jest dobrze zrobione to wtedy lepsza opcja w miejsce samego Army (cena praktycznie ta sama)

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Byłem w stacjonarnym taiwanguna, porównywałem z r28 army. Aps lepiej "leży" w ręce, zapewne za sprawą okładzin, ale te można wymienić i w army. Aps cały matowy, army lekko się błyszczy. Waga odczuwalnie w ręce taka sama, luzy zamka takie same. Ostatecznie padło na aps, bo army miał przerośniętą szynę podlufową, na którą nie chciała wejść moja latarka. Nie, że na army wchodzi ciężko, w ogóle nie wchodzi. Lufy zewnętrzne wyglądają tak samo, takie samo bicie oznaczenia kalibru. W aps jest za to gwint na przejściówkę do tłumika. Aps ma "światłowodową" muszkę, dużo przyjemniej się celuje.

 

Jest to mój pierwszy gaziak w blowbackiem (z gazowych ino mk23 marui, mancraft sdik i granaty :icon_biggrin:), proszę wybaczyć ewentualne gafy.

 

Rozebrałem zamek, komorę hop up, blowback unit.

 

Lufa i gumka standardu marui. Gumka mięciutka, silikonowa, zafajdana smarem. Po wyczyszczeniu ładnie i równo podkręca. Lufa mosiężna. Pokrętło do regulacji hopup miało wypustkę z wtryskarki, która ograniczała ruch pokrętła do 1/3 całego zakresu, do spiłowania. Blowback unit mocowany do zamka śrubką od szczerbinki i pinem na sprężynce imitującym iglicę. Cylinder zielony, plastikowy, bez niedoróbek, zadziorów. Głowica tłoczka niewentylowana. Zdaje mi się, że to pierwsze co wymienię, bo pierwsze trzy strzały po nabiciu maga czuć jak gaz ucieka tyłem zamka, co chyba jest winą niezbyt szczelnej głowicy.

 

Dokupiłem jeden dodatkowy magazynek aps z tych "niby uznawany za najlepszy airsoftowy magazynek". Na jednym nabiciu gazem wystrzeliłem równo dwa magazynki, przy czym ostatnia kulka poszła ładnie, ale już nie cofnęło zamka. Było, około 16 stopni celsjusza. Drugi magazynek cieknie przez zawór - oring uszczelniający z magazynkiem był zdeformowany, masa uszczelniająca reinz (polecam) właśnie schnie.

 

Zespołu spustowego nie rozbierałem.

 

Po wywaleniu jakiejś większej ilości kompozytu odezwę się znów w temacie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...