Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw do rozpoczęcia zabawy w asg za 500 złotych.


Recommended Posts

Okolice Olsztyna? To repliki w Olsztynie raczej nie kupisz (chyba, że coś się zmieniło), ale jak będziesz szukał munduru to udaj się na rynek na Grunwaldzkiej - tam jest taki mały, a bardzo fajny sklep - Zielona Pantera.

Okej, w niedzielę jadę do Olsztyna więc na pewno tam zajrzę i sprawdzę :icon_smile:

W niedziele mają zamknięte. W soboty mają chyba do 14.

Link to post
Share on other sites

Co do karabinów snajperskich - jeśli to było do mnie, to póki co nie wyobrażam sobie kupowania takiego, z powodu iż z tego co już wyczytałem wiem, że aby mieć "dobrą" snajperkę to trzeba w nią włożyć conajmniej 1500 złotych.

 

Jeśli będę w najbliższym czasie w Olsztynie to zajrzę. :) Dziękuję za pomoc.

Edited by Arpel
Link to post
Share on other sites

Cześć:)

Witam wszystkich, podepnę się pod temat, mam nadzieję, że nikt się nie obrazi:)

Przeglądam to forum już od dłuższego czasu, wiele jest informacji. Prosiłbym o konkretną podpowiedź, przepraszam jeśli coś źle napisałem, albo chaotycznie zbytnio:) wszystko wyjasnię "po drodze":)

Witam

Chciałbym rozpocząć swoją przygodę w ASG. Dlatego też rozglądam się za replikami, kiedyś posługiwałem się Waltherem CP99 (rekreacyjnie) i trochę Glock'em RAM.

Na początek chciałbym wydać ok 500zł. W zasadzie wiem, ze najlepiej powinienem szukać jakichś karabinków szturmowych/pistoletów maszynowych, jednak jestem zainteresowany trochę opacznie zakupem broni bocznej, jakiegoś pistoletu.

Nie do końca jestem przekonany do tego czy to ma być elektryk, GG czy co2.

Zadowolony byłbym z systemu Blow Back, najlepiej z pozostawaniem zamka w położeniu tylnym przy pustym magazynku:) takie niepotrzebne widzimisie:)

Chodzi mi bardziej o strzelanie rekreacyjne, potem ewentualnie dołączenie do jakichś gier ASG i zakup "większej broni", ewentualnie CQB. W kazdym razie wpierw zabawa dla mnie:)

W zasadzie to nie byłoby problemu bo wziąłbym tego Walthera CP99, ale w zasadzie też rozmyślam nad zabawą w ASG kiedyś tam i chciałbym żeby to też się przydało na ewentualną "przyszłość".

Nie wiem do końca jeszcze dobrze co i jak, więc proszę o pomoc i doradzenie.

Pozdrawiam

S.

Link to post
Share on other sites

Zmiana planów:)

Poszerałem troszkę. Stanęło na tym, że jednak kupię M9 STTI, raczej ma dobre opinie, na początek wystarczy:)

Ale....co mogę zrobić z kasą pozostałą (oczywiście nie liczę tutaj okularów itp), jaki karabinek obecnie jest wart uwagi? Dużo jest tutaj postów opisujących, ale też większość ma datę sprzed roku i starszą.

Link to post
Share on other sites

Szymo, poczytaj tematy przyklejone. Repliki tam opisane dalej są i dostępne i polecane. A tu, a tu to ilu piszących tyle zdań i w zasadzie też nic nowego się nie dowiesz. A co do nowinek... to nieco ich ostatnio mało na testy dostajemy, a i użytkownicy też nie chcą się testami chwalić.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...