Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw do rozpoczęcia zabawy w asg za 500 złotych.


Recommended Posts

Witam, chciałbym zapytać się, czy jest możliwość zakupienia zestawu do rozpoczęcia zabawy za 500 złotych? Chodzi o zestaw który najlepiej pasowałby do lasu, ponieważ z tego co zauważyłem to strzelanki w moim regionie jeśli już są organizowane takie na które mógłbym się dostać (12 lat) to nie są to CQB i w sumie jest to zrozumiałe. Chodzi o zestaw w którym będzie replika (ew. używana ale w 100% sprawna) okulary ochronne, kulki, maskę stalker V2 (chodzę do szkoły i nie chcę mieć podziurawionej twarzy.. :D)

Jakiś Hełm, żeby przy ewentualnym walnięciu o chociażby drzewo czy po dostaniu kulką z bliska w czoło nic mi się zbytnio nie stało i.. to w sumie tyle czego chciałbym :/ Wiem, że nie jest to dużo jak do ASG, ale więcej pieniędzy aktualnie nie mam. Jeśli jeszcze czegoś potrzebowałbym na rozpoczęcie zabawy to proszę o napisanie.. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

500zł - wybór masz między AK, MP5, G36. M4 odpadają. Wybierz jaka broń Ci się podoba to dobierzemy replikę. Hełm na początku odpuść, bo mocno obciąży budżet, a ten i tak jest napięty jeśli chcesz AEG. Maska około 30zł, kulki około 40zł. Zostaje 430 na replikę i ochronę oczu. Na ochronę oczu powiedzmy 60zł (Uvexy Ivo chyba tyle teraz kosztują) więc na replikę zostaje 370zł - ciut mało, bo teraz nawet Cyma 028 czy G36 od JG kosztują ponad 400zł.

Link to post
Share on other sites

Okej, dziękuję. Widziałem gdzieś kilka replik RK 01, 05 i tym podobnych za 350 złotych.. (używane) Słyszałem, że są bardzo wytrzymałe z zewnątrz, GB też mają wytrzymały i że się nie psują.. Ile w tym prawdy i czy jest sens kupować taką replikę?

Edited by Arpel
Link to post
Share on other sites

Okej, dzięki. :) Coś takiego bardziej będzie się opłacało niż zakup na start 4000 za 40 złotych a gdy ewentualnie mi zabraknie to dokupię.

 

Na gunfire też znalazłem https://gunfire.pl/product-pol-1152203541-Replika-karabinka-SRT-08.html za 320 złotych. Opłaca się? W dodatku mógłbym założyć konto i za punkty za zakup repliki + np. okularków miałbym ich trochę na wydatek na np. kulki co też wydaje mi się ciekawą opcją.

Link to post
Share on other sites

Zdania w temacie Spartaków są podzielone, Ja osobiście bym nie kupił. Dlatego że jest to sprzęt którego rozbudowa (tuning) jest ekonomicznie mało opłacalna, a późniejsze zbycie jest mało możliwe. W zasadzie to uboższy krewny cymy 028/031. Teraz polecany dla najpodstawowszego startu z opcję dziedziczenia na młodsze rodzeństwo lub dla osób dorywczo strzelających.

Co do kulek to owszem możesz kupować mniejsze paczki ale radziłbym kupować kulki dobrej jakości. Lepsze kulki naprawdę lepiej latają a i nie tną się w lufach i magach ( co czasami dawniej rocketsom się zdarzało (teraz nie wiem bo używam innych kulek)).

Link to post
Share on other sites

Okej, dziękuję :) Osobiście nie planuję tuningu bo i nie mam gdzie.. (w okolicy z tego co szukałem żadnego serwisu ani nikogo kto się tym zajmuje nie ma) Jednak jeszcze pomyślę nad tą repliką bo zbyt dużego budżetu nie mam a z tego co zdążyłem zauważyć cyma 028 031 są troszkę droższe i nie wiem czy jeśli je kupie to wystarczy mi jeszcze na resztę rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie nie zgodzić się co do Rocketsów - miałem takowe w hajkapie G36 JG, lowcapach do G36 Boyi oraz w gaziaku 1911 Bell i nie było problemów. Teraz używam G&G i Blasterów ale według mnie na sam początek Rocketsy są ok jak za takie pieniądze - 2000 sztuk 0.25g kosztuje zdaje się 14 złotych więc przy ekstremalnie napiętym budżecie i replice Full stock z hicapem polecam.

Link to post
Share on other sites

Jeśli już kupię replikę to kupię rocketsy nawet ten 1000 za 7 złotych na początek i jeśli będą się zacinały to ewentualnie wymienię na jakieś inne. 7 złotych to nie są duże pieniądze więc jeśli replika nie będzie z nimi odpowiednio działała to lepiej stracić 7 złotych niż np. 14

Link to post
Share on other sites

Może tak? 540 złotych z całkiem niezłą repliką i atestowanymi okularami.

Zastanawiałem się jeszcze nad Cymą 521, ale nie znalazłem o niej zbyt dobrych opinii. Za to jest z plastiku, więc lekka, a przy tym dość kompaktowa. Dla 12-latka to mimo wszystko plusy.

Zawsze zostaje też G5 Galaxy, ale na las trudno ją polecić.

Za to po zmianie repliki na CM.028 lub CM.028A Tactical wychodzi 499,91 zł :icon_wink:

Wszystko w jednym sklepie, z wysyłką gratis przy płatności z góry.

 

RNRcGqW.png

 

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Ciekawa propozycja.. Czy mógłbym wiedzieć co to za sklep? Chciałbym bardziej się zapoznać z tą repliką.

Sklep jest w Krakowie, jest to jeden z większych sklepów ASG w Polsce :icon_wink: http://www.taiwangun.com/

Nie wpisałeś gdzie mieszkasz, więc trudno mi powiedzieć gdzie możesz tę replikę zobaczyć. Masz u siebie w mieście jakiś sklep ASG? Albo może ktoś ze strzelających w okolicy ma taką?

Okuklary Uvex Ivo na alledrogo po 37zł.

W sklepie BHP na moim osiedlu 29-30 złotych w zależności od koloru oprawki :icon_wink:

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Obejrzałem taki film:

Czy jest to ta replika?: http://www.taiwangun.com/elektryczne/608-jg

 

Wygląd ani to jakiej broni jest to replika mnie zbytnio nie obchodzi.. Aby była to dobra, wytrzymała i w miarę tania (mimo iż wiem, że to się zbytnio nie łączy..) Może być i różowa, ważne by była dobra :/

 

Z tego co widzę w innych filmikach zasięgu zbyt rewelacyjnego nie ma :/

Link to post
Share on other sites

Pod maską Stalker V2 w opisie znalazłem: "UWAGA!

PRODUKT NIE JEST PRZEZNACZONY DO WYKORZYSTYWANIA PODCZAS GIER TAKTYCZNYCH/WOJENNYCH/ASG."

 

O co dokładnie chodzi? Nie można używać jej w ASG? w większości filmików z asg z tego co widziałem są osoby używające takich masek..

 

A co do reszty to już jestem pewien i raczej dziś już kupię.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...