Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłumik custom do emki keymod


Recommended Posts

Witam,

 

Posiadam replikę G&P 068A (http://www.asgshop.pl/produkt.php?cat=78&mid=166&id=5449).

Czy istnieją tłumiki które można zamocować/zacisnąć na lufie zewnętrznej? Chciałbym uzyskać efekt wizualny podobny do tłumików w mp5 sd6, a dokładniej coś jak na tym zdjęciu

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/06/a4/c1/06a4c146470509b72c3f0376f288cdf6.jpg

 

Chodzi o to, aby tłumik dochodził aż do chwytu keymod i zakrywał całą lufę zewnętrzną.

Może są jakieś tłumik, gdzie gwint zaczyna się załóżmy w połowie, a może polecicie kogoś kto taki tłumik może wykonać?

Link to post
Share on other sites

Nie mam zdjęć pod ręką, ale znajomy ma zrobione coś w ten deseń:

 

Kupił jeden z tych tanich tłumików które mają i lewo i prawoskrętny gwint i które da się kompletnie rozkręcić, n.p.:

 

pol_pm_Tlumik-dzwieku-SIL-031-1152202984_2.jpg

Potem rozwiercasz otwór z jednej strony tak żeby wszedł do niego lufa zewnętrzna, a tłumik nakręcasz gwintem "z drugiej strony"

 

[EDIT]

 

Pro rysunek:

 

rS5bXFC.png

Edited by matrigs
Link to post
Share on other sites

Sprytne, niestety nie pomoże mi to zbytnio, bo chcę wrzucić dłuższą lufę wewnętrzną, która będzie wystawała za gwint lufy zew. z 6-7 cm.

 

Ten pomysł z krótszą lufą zewnętrzną jest do przemyślenie chociaż to pomysł droższy, bo muszę kupić i lufę i tłumik.

 

Macie jeszcze jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

Chyba tylko rzeźba. Opcjonalnie druk 3d, ale nie całości bo to masakra. Można by machnąć 3 szt "zatyczek". 1. dopasowana do lufy zewnętrznej tak żeby można było ją nasunąć. 2. z gwintem 14x1ccw. 3. zakończony jakoś bajerancko jak na tłumik przystało. Do tego ile tam potrzeba jakiejś rurki alu, od biedy pcv w kalibrze jaki sobie właściciel zażyczy. Później malowanie i po sprawie. Dodatkowo między elementami 2 i 3 można wstawić jakieś k-baffle i jeszcze tłumić będzie.

Link to post
Share on other sites

Właśnie takiego rozwiązania jak w tym Madbullu szukałem + patenty z przedłużką i pewnie da się to w miarę ładnie spasować. Niestety na ten moment 350zł na tłumik nie wydam (swoją drogą wolałbym okrąg niż oktagon).

 

Jako, że dłuższa lufa już do mnie idzie to chyba kupię samą przedłużkę, albo jakiś tani tłumik, a tę sprawę zostawię na przyszłość.

 

W każdym razie, dzięki Wam wszystkim za super pomysły, przynajmniej wiem jak się za to zabrać na przyszłość.

Edited by luiz9012
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...