Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy taki zestaw na start będzie dobry ?


Recommended Posts

Zamierzasz wydać na wszystko 1399,83 złote. Na replikę tylko 514. To naprawdę nie jest dobry pomysł, tym bardziej, że szepej od GFC i UT nie należy do najlepszych. Za 1400 zł kupisz sobie replikę I klasy, którą będziesz mógł do woli tuningować.

 

Na początek wystarczy Ci pierwszy lepszy mundur z demobilu i okulary ochronne. Na lepsze oporządzenie sobie uzbierasz, a wystartujesz z dużo lepszą repliką.

 

Jeżeli chodzi o rzeczy które zalinkowałeś, to mundury/plecaki/kamizelki możesz od razu odstawić (przy okazji CIRAS nie jest specjalnie wygodny, zwłaszcza w lecie + mnóstwo niepotrzebnych ładownic).

Baterie kup sobie z Turnigy, a nie z GFC.

Edited by StuG_Siana
Link to post
Share on other sites

Wybierz się do sklepu z demobilem, w swojej okolicy, bądź przejrzyj komis, znajdziesz dużo lepsze rozwiązania co do munduru i szpeju. Co do repliki, to jest dobra ale lepiej gdybyś wziął stalowego force cora za jakieś 1000 zł, z szybką wymianą springa, byś był dużo bardziej zadowolony. Okulary są ok. Kamizelka/plecak ciężkie, niewygodne, słabe materiałowo, przy używaniu normalnym, dość szybko się rozpadną. Ładowarka kiepska, odpowiednik na allegro kosztuje 30 zł. Bateria jeśli się zmieści pod pokrywę to bierz.

Link to post
Share on other sites

Witam no to wielkie "SORRY" dobrze że nie postawiłeś mnie wodzu pod mur plutonu :icon_wink: - zasadniczo nie wiem w czym złamałem regulamin alt to chyba nie miejsce by to wyjaśnić . szkoda że nie ma tutaj na forum opcji "wygaszenia postu " .

Bez urazy początki zawsze są trudne.

 

 

Dokładnie wyróżniam to co łamie regulamin.

Z drugiej strony naprawdę wstyd tłumaczyć staremu chłopu podstawy zasad pisowni.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Mearzbow gorszy zestaw ciężko skompletować. Po kiego ci 5 hicapów jeden z zestawu wystarczy spokojnie na jedną rundę. Plecak i tak na zwykłej strzelance zostawisz w respie, na kanapki i inne pierdoły wystarczy zwykły stary ze szkoły. Mundur tak jak chłopaki pisali wcześniej weź na początek coś z demobilu lub poszukkaj tutaj w komisie albo olx. Okularów nie znam a z tego jednego zdjęcia ciężko coś powiedzieć, mimo że to uvex nie budzą mojego zaufania.Bateria średnia a ładowarka to zwykły szmelc. Replika jest ok pytanie jeśli na całość masz jak ktoś policzył 1400 to czy nie lepiej wydać większość tej kwoty na replikę?

Link to post
Share on other sites

Mearzbow gorszy zestaw ciężko skompletować. Po kiego ci 5 hicapów jeden z zestawu wystarczy spokojnie na jedną rundę. Plecak i tak na zwykłej strzelance zostawisz w respie, na kanapki i inne pierdoły wystarczy zwykły stary ze szkoły. Mundur tak jak chłopaki pisali wcześniej weź na początek coś z demobilu lub poszukkaj tutaj w komisie albo olx. Okularów nie znam a z tego jednego zdjęcia ciężko coś powiedzieć, mimo że to uvex nie budzą mojego zaufania.Bateria średnia a ładowarka to zwykły szmelc. Replika jest ok pytanie jeśli na całość masz jak ktoś policzył 1400 to czy nie lepiej wydać większość tej kwoty na replikę?

 

Post usunięty za łamanie regulaminu Forum. Jednocześnie uprzedzam że wystąpiłem o czasową blokadę konta.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...