Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kompatybilność BU SHS w serii AK od Force Core


Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Aj, ja bym oddał tego guardera. Trzy razy miałem i lekko się zawiodłem. Lepiej kupić już lonex lub systemę.

 

Oring głowicy tłoka w guarderze jest wyjątkowo upiwrdliwy i w sklepie z uszczelkami mieli albo za duży, albo za mały, przez co replika traciła sporo fps. Pomijając już sens ładowania BU.

Link to post
Share on other sites

Aj, ja bym oddał tego guardera. Trzy razy miałem i lekko się zawiodłem. Lepiej kupić już lonex lub systemę.

 

Oring głowicy tłoka w guarderze jest wyjątkowo upiwrdliwy i w sklepie z uszczelkami mieli albo za duży, albo za mały, przez co replika traciła sporo fps. Pomijając już sens ładowania BU.

 

Oring to najmniejszy problem - cylinder jest miękki, a głowica tłoka kiepska bo pęka.

Link to post
Share on other sites

Jesteś pewien, że to nie w CA z tymi głowiczkami tłoka? Bo, tam to pamiętam, że się rozwalały.

 

Te stare sprzed 4 lat pracowały mi na sp130-50, a u poprzednich właścicieli też pewnie trochę posłużyły.

 

Jestem pewien, montowałem je kiedyś masowo zanim nabyłem wiedzę o zależności dawki powietrza do objętości lufy. Jedna pękła nawet na SP90 XD A tak to wiekszość konfiguracji składałem na sp120 lub 130 i wszystkie szlag trafił. Żeby nie było, montowałem później głowice elementa, shs'a czy nieco lepiej - ultimate'a i nic, zero problemów. Z BU Guardera polecam tylko głowice cylindra i dysze. Nadal mam kilka zestawów guarder'a na sell jakby ktoś chciał.

 

Ogólnie o bu powiem tyle - z jednej strony mit, a z drugiej błogosławieństwo.

Mit jeśli chodzi o podnoszenie fps'ów - w szczelnej, dobrze poskładanej replice i skalibrowanej pod konkretne kulki i fps'y - bu powoduje ich (fps'ów) spadek. BU nadrabia straty w nieszczelnych replikach.

 

Błogosławieństwo jeśli chodzi o bardziej precyzyjny dobór dawki - chociaż i tutaj mam mieszane uczucia bo wolę odpowiednio naciąć/nawiercić cylinder i perfekcyjnie dostosować dawkę niż kupować dwa, czy trzy różne cylindry. Przeważnie kupuje cylinder Lonex'a typ0 i przerabiam go pod konkretną replikę. Potem trójstopniowa polerka i wsio.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...