Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw zębatek sr25: Tornado czy SHS ?


Recommended Posts

Witam

 

Jutro czeka mnie zakup kompletu zębatek do mojej sr25 a&k - w stokowej tłokowej ułamał się ząb..

Które są lepsze bo kwotowo jest to to samo praktycznie:

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152208336-Komplet-wzmocnionych-stalowych-kol-zebatych-SR25.html

 

czy

 

https://gunfire.pl/product-pol-1152214536-Komplet-stalowych-kol-zebatych-CNC-do-replik-SR25.html

 

??

Link to post
Share on other sites

Mam te tornado też skusilem się bo cena niska. Nie polecam jak będziesz robił mocniejszy tuning bo ostatni zab na tlokowej przy m170 wyciera się w strasznym tempie. Miałem je na 3 strzelaniach łącznie wystrzelone max 1000 kulek i połowy zęba nie ma.

Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie. Wiem że autor podał link do 18:1 i to sr25 czyli wgl. Inne ale materiał jak i opis ten sam więc myślę że i problem się powtórzy. Ja nie kupię już innych jak takie z zębami spiekanymi nie cnc są bardziej narażone na pęknięcie ale jak ktoś dba o lufę to nic nie powinno się stac

Link to post
Share on other sites

Dzięki Panowie za pomoc czyli wyjdzie, że SHS trzeba kupić a najlepiej jak były by G&P

- zreszta to samo usłyszałem przed chwilą od serwisanta z Gunfire że oni raczej stosują SHS.

 

W gearboxe mam spr M140 guardera więc to raczej mocny szturm niż parasnajperka;)

 

Kolejne pytanie o zębatke silnikową typu D;

mam sockową A&K i już na niej widać zużycie, a skoro wymieniam zębatki warto było by chyba wymienić już wszystkie (w końcu raz na 5lat to nie wydatek) czy jakąś różnicę tutaj robi ilość zębów, czym się kierować ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...