Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufy Guarder, Systema, Madbull, Modfly, ZCI - którą wybrać?


Recommended Posts

Cześć.

Planuję zakup lufy do mojego SIGa. Od razu mówię, wiem, że Promyk jest najlepszy, ale mnie na niego nie stać.

Planuję wydać ok. 150zł. Czytając parę dni fora wytypowałem te 4, a właściwie 5 luf:

Guarder 6,02 363mm - 130zł

Systema 6,04 363mm - ~150zł (niedostępna)

Madbull Steel Bull 363mm - 175zł

Modfly Hybrid 407mm - ~180zł (niedostępna).

 

To są jak na razie moi faworyci, celuję szczerze mówiąc w Guardera. Dzisiaj jednak natknąłem się na lufy ZCI, u nas pod nazwą ZC Leopard. Cena świetna, opinii bardzo mało, ale w większości dobre - tylko 90zł, jest coś warta czy jest pokroju PPS?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edited by BetPay
Link to post
Share on other sites

Mi ZCI nie przypasował. Wykonany tak sobie, krzywa (nieosiowa) korona lufy, a kulki latały bez zmian w stosunku do stockowego e&l'a.

 

Mając budżet 150zł warto dopłacić 50 i kupić już promyka, bo pi razy drzwi przy obecnym kursie dolara chodzą.

 

Uprzedzając prośbę o źródło: asiaairsoft.com / przesyłka jest wliczona w cene produktu.

Link to post
Share on other sites

Nitro, właśnie miałem pytać odnośnie tego sklepu, bo też się na niego natknąłem. A jak z dodatkowymi opłatami? Widzę, że mają fajną promocję 3 produkty + kurtka to może bym tam coś dobrał.

 

No i druga sprawa to kwestia oryginalności tych luf, siedzę trochę na Aliexpress i wiem, że Chińczycy lubią doklejać "nie swoje" marki.

Edited by BetPay
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...