Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Która klamka od well'a jest waszym zdaniem najlepsza (czyt. wolniej się rozpada od innych)

Jestem świadomy, że porównywanie modeli well'a to jak gdybanie nad tym który stolec na chodniku majestatyczniej się prezentuje. Mimo to chciałbym ograniczyć się TYLKO do modeli well'a.

Chodzi głównie o działanie, zawodność, oraz kwestie (nie)estetyczne.

Link to post
Share on other sites

Nie ma dwóch identycznych stolców. Produkty Wella są po prostu nierówne. Ta sama replika u jednego będzie działać a u innego się rozpadnie. Jak nie masz smykałki do samodzielnego grzebania i ma to być pierwsza replika to sobie odpuść. dołóż troszeczkę i kup coś polecanego.

Link to post
Share on other sites

No w sumie racja. Aczkolwiek ciekawi mnie jak ma się do tego sama konstrukcja pistoletu. Przykładowo g195 (m9) będzie miało inną budowę zamka niż g192 (1911), co będzie skutkowało (teoretycznie) inną wytrzymałością, pomimo wykorzystania tego samego g*wnolitu. Chyba że produkty wella mają takie różnice w jakości, że kształt przestaje mieć znaczenie.

Ciekawi mnie także (już niedostępny) glock. Spotkałem się z opinią, że nie był tak do końca zły :/

 

Jeśli chodzi o kupno, to nie. Jak na razie nie mam potrzeba kupowania boczniaka.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...