Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

dark_quar

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Na samym początku wspomnę że posiadam repliki AEG z którymi biegam od lat zarówno do lasu jak i do CQB. Moje pytanie jest następujące: Ma ktoś do polecenia replikę sprężynową która strzelałaby w limicie 450 fps (na .20g) przy kulkach lżejszych od .36g? Oczywiście mówię tutaj o warunkach larpowych gdzie strzelanie z aeg'a "po kulkach" jest praktycznie niemożliwe kiedy na 16 godzin imprezy ma się ok 30-60 kulek. Dostałem propozycję kupna repliki od ASG m40A3 sportline... jest to jakaś sensowna replika na takie warunki?
 2. Wie ktoś jakie magazynki pasują do 1911 WE-tech?
 3. Czym pomalować gumowy bagnet? Kolor srebrny i bakelitowy. Najlepiej aby farba była elastyczna i wodoodporna. No i aby nie zeszła po kilku otarciach.
 4. Pacjent TT-33 od WE. Problem - strzela ogniem automatycznym. Drogą dedukcji wywnioskowałem 2 potencjalne przyczyny: 1. Zużyta blokada zwalniacza maga - bloczek blokujący magazynek (część T-04) ma wyżłobienie ok 1 mm przez co maga siedzi za nisko i jest słaba szczelność między magiem a repliką + zamek się nie blokuje w tylnym położeniu. Przy zbyt słabym odrzucie zamek nie pokonuje pełnego cyklu i nie napina kurka, przez co ten spada na iglice powodując reakcje łańcuchową. Tłumaczyłoby to automat zakończony syfonowaniem/zamarzaniem klamki szczególnie w chłodniejszą pogodę. Niestety problem ni
 5. Pacjent TT-33 od WE. Problem - strzela ogniem automatycznym. Drogą dedukcji wywnioskowałem 2 potencjalne przyczyny: 1. Zużyta blokada zwalniacza maga - bloczek blokujący magazynek (część T-04) ma wyżłobienie ok 1 mm przez co maga siedzi za nisko i jest słaba szczelność między magiem a repliką + zamek się nie blokuje w tylnym położeniu. Przy zbyt słabym odrzucie zamek nie pokonuje pełnego cyklu i nie napina kurka, przez co ten spada na iglice powodując reakcje łańcuchową. Tłumaczyłoby to automat zakończony syfonowaniem/zamarzaniem klamki szczególnie w chłodniejszą pogodę. Niestety problem
 6. Odkopuje temat. Problem tym razem nie jest w coltcie ale w TT-33. Ponoć układ spustowy skopiowany z colta, więc może podobne rozwiązanie by działało.
 7. Tak jak w temacie. Potrzebuję magazynków 5.45 które posiadałyby dodatkowy popychacz wchodzący do komory hop up. Chodzi tutaj aby wykorzystać 100 % kulek na LARPach gdzie jak wiadomo każda kulka ma swoją cenę i wyrzucenie 4 kulek na ziemię przy przeładowaniu boli jak diabli. Patent zauważyłem w magazynkach od type 64 od G&G. Wie ktoś czy są magazynki posiadające takie cuś? Ewentualnie potrzebowałbym druku 3d. Magazynki i tak byłyby ładowane do maks 30 kulek, więc nic by się nie zacięło na zakrętach. Jeśli ktoś byłby w stanie podesłać projekt druku 3d to prosiłbym o kontakt.
 8. Witam. Posiadam tetetkę od WE. Niestety od zakupu minęło sporo czasu i poza "domowym" strzelaniem nie była używana w terenie. Niestety za każdym razem jak próbuje ją ze sobą zabrać dochodzi do problemu z syfonowaniem. Po paru strzałach następuje syfon, przy którym replika samoistnie wystrzeliwuje cały gaz ogniem automatycznym. Próba dalszego strzelania kończy się zmrożeniem maga i dalszym strzelaniem serią. Podczas serii kulki nie są pobierane. Domyślam się, że problem polega na niepełnym odrzucie zamka, który cofa się niewystarczająco aby napiąć kurek. W warunkach domowych takowy pr
 9. Problemem okazało się odkręcająca się śrubka przy zespole spustowym. Po siłowym wyciągnięciu zamka i dokręceniu śrubki wszystko działa :)
 10. Odkopuje temat. Czy colty WE się jakoś poprawiły? Patrząc czysto jakościowo, która klamka jest lepsza? Cenę całkowicie pomijamy, tak jakby obie kosztowały tyle samo.
 11. Tak jak w temacie: Która emkowata replika lepsza?
 12. Witam. Czy colt od kjw w wersji na co2 będzie normalnie działał na magazynkach na green gas? Czy nie będzie żadnych efektów ubocznych pokroju słabego odrzutu itp?
 13. Dobra... Znalazłem powód. Zbijak, czy tam spłonka w magazynku siedzi głębiej niż powinna. Odkryłem to dopiero wsadzając magazynek do glocka we, gdzie replika wydawała ciche pyknięcie i nic poza tym. Wie ktoś jak zbijak w zaworze wykręcić?
 14. Problem jest taki: Od paru dni próbuję ściągnąć zamek z colta. Niestety po około 1 cm zamek się blokuje i nie chce iść dalej. Początkowo myślałem że to wina krzywej sprężyny powrotnej (miałem podobną sytuację w tt33 we. Wtedy wyjęcie sprężyny od przodu pomogło), lecz nawet po wyjęciu głównej sprężyny (jak? Skoro i tak krzywa była, to wyjąłem ją przez tą centymetrową szczelinę. I tak była do wymiany) problem został. Z tego co widzę blokada jest gdzieś między cylindrem a zespołem spustowym. Próbowałem wszystkiego. Wszystko przesmarowane, w akcie desperacji już nawet sprężynę trójpalczastą wyjął
×
×
 • Create New...